Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Cztery osoby zostały ranne po karambolu z udziałem trzech samochodów i ciężarówki w Czudcu. Droga wojewódzka 988 przez kilka godzin była zablokowana.
Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]

Źródło: OSP Czudec

Do wypadku doszło we wtorek (5.11.) kilkanaście minut po godz. 19 na drodze wojewódzkiej 988, od niedawna stanowiącej obwodnicę Czudca. - Wstępnie informacje mówią, że zderzyły się cztery pojazdy - trzy samochody osobowe i jeden ciężarowy - przekazała naszej redakcji kom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Na miejscu wylądował już śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Sanoku. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dacią, jadąc w kierunku Rzeszowa, rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego i zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym. Siła uderzenia była tak duża, że dacia uderzyła jeszcze w kolejny pojazd - wyjaśnia kom. Ewelina Wrona. 

Wstępne informacje mówiły o wielu rannych, którzy według straży pożarnej musieli być wydobywani z pojazdów przy pomocy narzędzi hydraulicznych. 
- Ostatecznie do szpitala trafił kierowca daci - przekazała policjantka. Dodała również, że wszyscy kierowcy pojazdów biorących udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi.

W środę rano strzyżowska policja przekazała jednak, że hospitalizacji wymagało cztery osoby: kierowca daci i jego syn, oraz dwa kierowcy pozostałych samochodów. 

ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU:

 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Jp180 07.12.2023 11:40
Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.

Dominik 06.12.2023 13:12
Komentarz zablokowany

Dominik 06.12.2023 13:10
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama