Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

To już plaga!? Trzech mężczyzn zatrzymanych za brutalne pobicie

Podziel się
Oceń

Mieleccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie. Ich ofiarą padło dwóch mieszkańców Mielca. Agresywni napastnicy kopali pokrzywdzonych i uderzali pięściami po twarzy. Ciosy okazały się tak dotkliwe, że jeden z poszkodowanych trafił do mieleckiego szpitala. Decyzją prokuratora, wobec mężczyzn zastosowano środki zapobiegawcze.
To już plaga!? Trzech mężczyzn zatrzymanych za brutalne pobicie

Źródło: archiwum

W ubiegły piątek, około północy, mieleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że na ul. Niepodległości w Mielcu, w rejonie "Górki Cyranowskiej", ma mieć miejsce bójka grupy osób.

Policjanci pojechali we wskazany rejon. Na miejscu zastali dwóch mężczyzn, którzy byli w stanie wskazującym na użycie alkoholu. Mężczyźni mieli widoczne obrażenia ciała, w tym rozcięcia na twarzy i głowie.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni zostali dotkliwie pobici przez grupę osób. Okazało się, że agresorzy wcześniej uszkodzili jeszcze szybę w budynku jednej z firm. Oprawcy uciekli z miejsca zdarzenia.

Przejeżdżający samochodem świadkowie, widząc zaistniałą sytuację, zatrzymali się, żeby zobaczyć, co się dzieje. Udzielili pomocy pokrzywdzonym mężczyznom i wezwali na miejsce służby ratownicze. Jeden z mężczyzn z obrażeniami trafił do szpitala w Mielcu.

Na miejscu mundurowi zabezpieczyli ślady i rozpytali świadków. Po analizie zapisu z pobliskiego monitoringu, funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia oraz tożsamość napastników.

Sprawcami okazali się trzej mężczyźni, którzy są mieszkańcami Mielca w wieku 22, 24 i 26 lat. Zostali zatrzymani i przedstawieni zarzuty pobicia. Wszyscy przyznali się do winy.

Decyzją prokuratora, wobec mężczyzn zastosowano środki zapobiegawcze w postaci m.in. dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych i zakazu opuszczania kraju. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. W sprawie trwają dalsze czynności.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8Autor komentarza: abcTreść komentarza: Nie jest prawdą że przywrócono wszystkie kursy linii 8 do Rudnej Wielkiej. Praktycznie przez 2 godziny między 16 z minutami a 18 z minutami nie ma do Rudnej żadnego kursu MPK. Ani linii 8 ani 20Data dodania komentarza: 27.02.2024, 14:27Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8Autor komentarza: NiezależnyTreść komentarza: Komunikaty po nowemu??? To jakiś żart. Przecież praktycznie nic nie jest zrozumiałe czy słyszalne - zwłaszcza jeżeli jakiś pociąg stoi obok peronu. No chyba, że to taka nowość - podkarpacka "innowacyjność". Dno i k..pa mułu.Data dodania komentarza: 24.02.2024, 15:07Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów Główny
Reklama
Reklama
Reklama