Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Ciężarówka zderzyła się z osobówką i uderzyła w dom. Dwóch poszkodowanych

Podziel się
Oceń

Tuż przed północą z czwartku na piątek (7/8.12.) w miejscowości Zaleszany (pow. stalowowolski) doszło do groźnego wypadku. Na skrzyżowaniu ulic Sandomierskiej i Kościuszki zderzyły się samochód ciężarowy i osobowy. Po zderzeniu kierujący tirem uderzył w stojący przy drodze murowany dom.
Ciężarówka zderzyła się z osobówką i uderzyła w dom. Dwóch poszkodowanych
Miejsce wypadku.

Źródło: KP PSP Stalowa Wola

Uderzenie tira w dom było tak silne, że runęła jedna ze ścian budynku. Na szczęście mieszkaniec domu był w innym pomieszczeniu i nic mu się nie stało. Budynek został jednak poważnie uszkodzony.

Na miejsce wypadku zostały wysłane służby ratunkowe. W działaniach zaangażowanych było 19 strażaków z powiatu stalowowolskiego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili pomocy poszkodowanym. W wyniku zderzenia ranni zostali kierujący obydwoma pojazdami. 

O zdarzeniu został poinformowany powiatowy inspektor nadzoru budowlanego, który określi stopień uszkodzenia budynku.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama