Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Ciężarówka zderzyła się z osobówką i uderzyła w dom. Dwóch poszkodowanych

Podziel się
Oceń

Tuż przed północą z czwartku na piątek (7/8.12.) w miejscowości Zaleszany (pow. stalowowolski) doszło do groźnego wypadku. Na skrzyżowaniu ulic Sandomierskiej i Kościuszki zderzyły się samochód ciężarowy i osobowy. Po zderzeniu kierujący tirem uderzył w stojący przy drodze murowany dom.
Ciężarówka zderzyła się z osobówką i uderzyła w dom. Dwóch poszkodowanych
Miejsce wypadku.

Źródło: KP PSP Stalowa Wola

Uderzenie tira w dom było tak silne, że runęła jedna ze ścian budynku. Na szczęście mieszkaniec domu był w innym pomieszczeniu i nic mu się nie stało. Budynek został jednak poważnie uszkodzony.

Na miejsce wypadku zostały wysłane służby ratunkowe. W działaniach zaangażowanych było 19 strażaków z powiatu stalowowolskiego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili pomocy poszkodowanym. W wyniku zderzenia ranni zostali kierujący obydwoma pojazdami. 

O zdarzeniu został poinformowany powiatowy inspektor nadzoru budowlanego, który określi stopień uszkodzenia budynku.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama