Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Pożar garażu przy ul. Strażackiej. Palą się akumulatory [ZDJĘCIA, WIDEO]

Podziel się
Oceń

Do groźnego pożaru nieznanej dokładnie jeszcze liczby akumulatorów doszło we wtorek (16.01.) w jednym z garaży przy ul. Strażackiej w Rzeszowie.
Pożar garażu przy ul. Strażackiej. Palą się akumulatory [ZDJĘCIA, WIDEO]
Miejsce zdarzenia. Więcej zdjęć w galerii - link w treści artykułu.

Źródło: Czytelnik Halo Rzeszów

Po godzinie 15 do rzeszowskiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu, znajdującego się na pierwszej kondygnacji bloku przy ulicy Strażackiej. Z wnętrza pomieszczenia zaczął wydobywać się gęsty dym. Na miejsce natychmiast skierowano liczne siły i środki państwowej i ochotniczej straży pożarnej. 

W okolicy miejsca pożaru pojawił się gryzący, duszący dym. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POŻARU:

W garażu palą się baterie litowo-jonowe, czyli akumulatory - przekazał nam kpt. Jan Czerwonka, rzecznik Komendy Miejskiej państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Jak dodał, nie jest znana ich dokładna liczba. - Sytuacja jest już wstępnie opanowana - powiedział strażak. Wstępnie wiadomo też, że nikogo nie ewakuowano, a mieszkańcy mieszkania nad płonącym garażem, opuścili je sami jeszcze przed przyjazdem strażaków.

Na miejscu pracuje aż 8 zastępów: pięć - OSP z Zalesia, Drabinianki, Białej, Budziwoja i Dębiny i trzy - PSP. Przyczynę pożaru wyjaśnia policja. 

Do kolejny groźny pożar w Rzeszowie w ciągu ostatnich kilku dni. W piątek (12.01.) kilka godzin trwała akcja strażaków na ulicy Twardowskiego w Rzeszowie. W parkingu podziemnym doszło do pożaru samochodów. Konieczna była ewakuacja mieszkańców.

FILM Z AKCJI GAŚNICZEJ:

 

 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: będą odganiać ruskich różańcemData dodania komentarza: 22.04.2024, 20:33Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: Kazimierz SikoraTreść komentarza: Kurier Błażowski nr 195 grudzień 2023. pdf Monument w Rzeszowie. Motto: Upamiętnia wydarzenia i ich ofiary – inspiratorzy jego budowy przypisali mu ideę (obecną w treści jego imienia) w niezgodzie z prawdą historyczną. Wydarzenia Ropczyckie poprzedzi- ły Wielki Strajk Chłopski z 16-25 sierpnia 1937 r. (obszernie opisany w Internecie) – wydarzenia przykre dla nas wszystkich. Wynikiem licz- nych starć buntujących się chłopów były ofiary – 44. zabitych, wielu ran- nych i ok. pięciu tys. aresztowanych. W poprzednim Kurierze (nr 194) cy- tuję aut. Grażyna Woźna – „inspira - torami powstania ropczyckiego byli prowokatorzy ludowi oraz komuniści nielegalnie działający w strukturach partii chłopskich i Związku Młodzie- ży Wiejskiej Wici”. Moim zdaniem (K.S.) i zdaniem wielu,, Wydarzenia ropczyckie” i,,Wielki Strajk”, były sa- moistnym buntem chłopskim. Jeżeli brali w nich udział nieliczni komu- nizujący chłopi, to nie oni byli solą tych pamiętnych wydarzeń. Tutaj myśl ks. Mieczysława Malińskiego w,, Życiorysie Karola Wojtyły” str. 13 (wyd. I.) -,, … . Czytaj wprowadzenie w Kurierze Błażowskim nr 194 listopad 2023.pdfData dodania komentarza: 21.04.2024, 16:59Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: wieslawTreść komentarza: Czy Maryja POTRZEBOWAŁA kiedykolwiek jakichś wojowników ? Ludzie opamiętajcie się, mówię to do tych wierzących. Ci wojownicy sprawiają wrażenie mafii rosyjskiej która ochraniała w latach dziewięćdziesiątych każdy lokal gastronomiczny lub sklep. Czy wam się te mózgi zupełnie polasowały?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 13:12Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: 2137Treść komentarza: XDData dodania komentarza: 20.04.2024, 12:28Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: Ciekawy jestem czy ci " wojownicy" maryi" tak licznie zgłoszą się do poboru wojskowego w razie zagrożenia ze strony rosji :):)Data dodania komentarza: 20.04.2024, 11:46Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: BlaTreść komentarza: A jak robią drogi i leją asfalt w listopadzie, grudniu bo inaczej pieniądze by przepadły to wtedy nie musi być odpowiednich warunków i temperatury? A poza tym można takie rzeczy robić w godz 10-14 bo wtedy jest najmniejszy ruch - wszyscy już dojechali do pracy i jeszcze nie zaczęli z niej wyjeżdżać. Tęgie głowy z miasta które zwie się "stolicą innowacji" nie mają badań kiedy się ruch zmniejsza po porannym szczycie?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 00:09Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogi
Reklama
Reklama
Reklama