Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

WOŚP. W Hermanowej odbył się bieg "Policz się z cukrzycą" i wspólne morsowanie [FOTO]

Podziel się
Oceń

Tyczyński sztab wolontariuszy już w sobotę rozpoczął 32. Finał WOŚP. W Hermanowej odbył się bieg "Policz się z cukrzycą". Dodatkiem było morsowanie.
WOŚP. W Hermanowej odbył się bieg "Policz się z cukrzycą" i wspólne morsowanie [FOTO]
Obejrzyj naszą fotorelację z biegu "Policz się z cukrzycą" w Hermanowej. Link do galerii w treści artykułu.

Źródło: Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w biegu  pod nazwą "Policz się z cukrzycą" w Hermanowej w Ranczu Przylasek. Impreza organizowana została przez tyczyński sztab WOŚP. 

ZOBACZ NASZĄ FOTORELACJĘ Z HERMANOWEJ:

Kampania „Policz się z cukrzycą” od wielu lat towarzyszy finałowym wydarzeniom WOŚP. Akcja ma na celu promocję zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zwrócenie uwagi na problem cywilizacyjny, jakim jest cukrzyca. Bieg i rajd rowerowy jest w pełni charytatywny, co znaczy, że za wszystkie zebrane środki z pakietów startowych kupowane są pompy insulinowe dla kobiet w ciąży. Dzięki biegom „Policz się z cukrzycą” organizowanym przez WOŚP w latach 2014-2023 kupiono ponad 300 pomp insulinowych.

Doskonałą okazją do relaksu dla wytrwałych uczestników biegu w Hermanowej było wspólne morsowanie. Na uczestników charytatywnych sportowych wydarzeń w Hermanowej czekały okolicznościowe medale i nagrody rzeczowe kupione przez sponsorów. W międzyczasie wolontariusze prowadzili zbiórkę do puszek. Te zapełniały się bardzo szybko. 

Tyczyński sztab WOŚP przygotowuje się na mocne granie z Jurkiem Owsiakiem. Główna impreza finałowa odbędzie się na Hali Sportowej przy SP w Tyczynie (dawne gimnazjum). 

W programie przewidziano m.in.:
  • występy artystyczne, w tym zespołów muzycznych, tancerzy i kabaretów
  • pokazy i animacje dla dzieci
  • stoiska z różnymi atrakcjami, m.in. gastronomicznymi, edukacyjnymi i rozrywkowymi

Wszystkie wydarzenia organizowane przez Sztab WOŚP w Tyczynie mają na celu zebranie jak największej kwoty na cel 32. Finału WOŚP, którym są płuca po pandemii. Więcej przeczytaj TUTAJ.

Niekwestionowanym wydarzeniem będzie licytacja Złotego Serduszka. To nie tylko blask i prestiż, ale przede wszystkim symbol hojności oraz wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). W 32. Finale Orkiestry, organizatorzy przyznają sto Złotych Serduszek, uważanych za najbardziej prestiżową oznakę wsparcia. Jednak to jedno spośród nich w tym roku trafi w ręce Sztabu 4114 w Tyczynie.

Zagrajcie także z WOŚP w Rzeszowie: 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama