Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

WOŚP. W Hermanowej odbył się bieg "Policz się z cukrzycą" i wspólne morsowanie [FOTO]

Podziel się
Oceń

Tyczyński sztab wolontariuszy już w sobotę rozpoczął 32. Finał WOŚP. W Hermanowej odbył się bieg "Policz się z cukrzycą". Dodatkiem było morsowanie.
WOŚP. W Hermanowej odbył się bieg "Policz się z cukrzycą" i wspólne morsowanie [FOTO]
Obejrzyj naszą fotorelację z biegu "Policz się z cukrzycą" w Hermanowej. Link do galerii w treści artykułu.

Źródło: Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w biegu  pod nazwą "Policz się z cukrzycą" w Hermanowej w Ranczu Przylasek. Impreza organizowana została przez tyczyński sztab WOŚP. 

ZOBACZ NASZĄ FOTORELACJĘ Z HERMANOWEJ:

Kampania „Policz się z cukrzycą” od wielu lat towarzyszy finałowym wydarzeniom WOŚP. Akcja ma na celu promocję zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zwrócenie uwagi na problem cywilizacyjny, jakim jest cukrzyca. Bieg i rajd rowerowy jest w pełni charytatywny, co znaczy, że za wszystkie zebrane środki z pakietów startowych kupowane są pompy insulinowe dla kobiet w ciąży. Dzięki biegom „Policz się z cukrzycą” organizowanym przez WOŚP w latach 2014-2023 kupiono ponad 300 pomp insulinowych.

Doskonałą okazją do relaksu dla wytrwałych uczestników biegu w Hermanowej było wspólne morsowanie. Na uczestników charytatywnych sportowych wydarzeń w Hermanowej czekały okolicznościowe medale i nagrody rzeczowe kupione przez sponsorów. W międzyczasie wolontariusze prowadzili zbiórkę do puszek. Te zapełniały się bardzo szybko. 

Tyczyński sztab WOŚP przygotowuje się na mocne granie z Jurkiem Owsiakiem. Główna impreza finałowa odbędzie się na Hali Sportowej przy SP w Tyczynie (dawne gimnazjum). 

W programie przewidziano m.in.:
  • występy artystyczne, w tym zespołów muzycznych, tancerzy i kabaretów
  • pokazy i animacje dla dzieci
  • stoiska z różnymi atrakcjami, m.in. gastronomicznymi, edukacyjnymi i rozrywkowymi

Wszystkie wydarzenia organizowane przez Sztab WOŚP w Tyczynie mają na celu zebranie jak największej kwoty na cel 32. Finału WOŚP, którym są płuca po pandemii. Więcej przeczytaj TUTAJ.

Niekwestionowanym wydarzeniem będzie licytacja Złotego Serduszka. To nie tylko blask i prestiż, ale przede wszystkim symbol hojności oraz wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). W 32. Finale Orkiestry, organizatorzy przyznają sto Złotych Serduszek, uważanych za najbardziej prestiżową oznakę wsparcia. Jednak to jedno spośród nich w tym roku trafi w ręce Sztabu 4114 w Tyczynie.

Zagrajcie także z WOŚP w Rzeszowie: 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama