Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Kompletnie pijany kierowca hyundaia uszkodził sześć zaparkowanych samochodów

Podziel się
Oceń

W niedzielny wieczór (28.01.) ulicą Zdrojową w Iwoniczu-Zdroju wstrząsnął groźny wypadek samochodowy. Około godziny 20:15 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu, które miało miejsce niedaleko posterunku policji.
Kompletnie pijany kierowca hyundaia uszkodził sześć zaparkowanych samochodów
Więcej zdjęć z miejsca zdarzenia w naszej galerii. Link w treści artykułu.

Źródło: Krosno112.pl

Ze wstępnych informacji wynika, że 25-letni kierowca samochodu marki Hyundai stracił panowanie nad pojazdem, poruszając się ulicą Zdrojową. W tragiczny sposób wjechał w zaparkowane sześć samochodów. - Mężczyzna był przytomny. Na miejsce zdarzenia przybyła jego bliska osoba, która widząc, co się wydarzyło, straciła przytomność. Dzięki szybkiej interwencji strażaków i medyków kobieta odzyskała przytomność - informuje portal krosno112.pl.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU:

Badania wykazały, że kierowca hyundaia miał w organizmie około 2 promile alkoholu. Policjanci natychmiast zatrzymali jego prawo jazdy, a mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie. Szczęśliwie, żadna z ofiar wypadku nie odniosła poważnych obrażeń, jednak uszkodzone pojazdy i traumatyczne przeżycie z pewnością pozostawią ślad w ich pamięci.

Podkomisarz Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie przekazał, że kierowca odpowie teraz przed sądem za spowodowanie wypadku z udziałem alkoholu. Takie zdarzenia stanowią nie tylko zagrożenie dla życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego, ale również dla innych, którzy mogą stać się przypadkowymi ofiarami brawury pijanego kierowcy.

Policja apeluje o rozwagę na drodze oraz przypomina, że prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu to nie tylko poważne wykroczenie, ale również potencjalne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Warto być odpowiedzialnym kierowcą i zawsze przestrzegać przepisów, dbając o bezpieczeństwo siebie i innych na drodze.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama