Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Kompletnie pijany kierowca hyundaia uszkodził sześć zaparkowanych samochodów

Podziel się
Oceń

W niedzielny wieczór (28.01.) ulicą Zdrojową w Iwoniczu-Zdroju wstrząsnął groźny wypadek samochodowy. Około godziny 20:15 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu, które miało miejsce niedaleko posterunku policji.
Kompletnie pijany kierowca hyundaia uszkodził sześć zaparkowanych samochodów
Więcej zdjęć z miejsca zdarzenia w naszej galerii. Link w treści artykułu.

Źródło: Krosno112.pl

Ze wstępnych informacji wynika, że 25-letni kierowca samochodu marki Hyundai stracił panowanie nad pojazdem, poruszając się ulicą Zdrojową. W tragiczny sposób wjechał w zaparkowane sześć samochodów. - Mężczyzna był przytomny. Na miejsce zdarzenia przybyła jego bliska osoba, która widząc, co się wydarzyło, straciła przytomność. Dzięki szybkiej interwencji strażaków i medyków kobieta odzyskała przytomność - informuje portal krosno112.pl.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU:

Badania wykazały, że kierowca hyundaia miał w organizmie około 2 promile alkoholu. Policjanci natychmiast zatrzymali jego prawo jazdy, a mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie. Szczęśliwie, żadna z ofiar wypadku nie odniosła poważnych obrażeń, jednak uszkodzone pojazdy i traumatyczne przeżycie z pewnością pozostawią ślad w ich pamięci.

Podkomisarz Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie przekazał, że kierowca odpowie teraz przed sądem za spowodowanie wypadku z udziałem alkoholu. Takie zdarzenia stanowią nie tylko zagrożenie dla życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego, ale również dla innych, którzy mogą stać się przypadkowymi ofiarami brawury pijanego kierowcy.

Policja apeluje o rozwagę na drodze oraz przypomina, że prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu to nie tylko poważne wykroczenie, ale również potencjalne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Warto być odpowiedzialnym kierowcą i zawsze przestrzegać przepisów, dbając o bezpieczeństwo siebie i innych na drodze.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama