Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Mieszanka stylów, dźwięków i wibracji! Rzeszowskie Piwnice zapraszają

Podziel się
Oceń

Mieszanka stylów, dźwięków i wibracji! Rzeszowskie Piwnice zapraszają

Źródło: mat. prasowe

Od samego początku funkcjonowania Rzeszowskich Piwnic ich działalność kojarzona jest z wydarzeniami muzycznymi i stale rozwijającą się ofertą koncertową. „Atutem naszej działalność w tej dziedzinie jest mierzenie się z artystami nie-mainstreamowymi, co pozwala na zapoznanie się z zupełnie nowymi doznaniami muzycznymi” – mówi Joanna Dul -Cichy Kierownik Rzeszowskich Piwnic. I tym razem na scenie Rzeszowskich Piwnic wystąpią formacje grające muzykę alternatywną i eksperymentalną – KOŃ, ORANŻADA, ACIDSITTER oraz OPADY. 

Koncert zespołu KOŃ

Termin: 16 lutego, godzina 20:00

Wydarzenie FB: https://fb.me/e/1B9RbPoWM

Bilety: 40 zł i 50 zł w dniu koncertu

Założenia formalne twórczości zespołu Koń oscylują gdzieś wokół stylu country and western, muzyki alternatywnej, nowoczesnego jazzu, bluesa i psytrance... "Fusion!" - chciałoby się rzec! Zespół w 2022 roku wydał swój debiutancki album, który zebrał bardzo entuzjastyczne recenzje. Członkowie formacji jednak debiutantami zdecydowanie nie są.

Koncert ORANŻADA, ACIDSITTER, OPADY 

Termin: 17 lutego, godzina 20:00

Wydarzenie FB: https://fb.me/e/47mijI973

Bilety: 40 zł i 50 zł w dniu koncertu

Oranżada to ewenement na scenie polskiego rocka. Zespół powstał w 2002 roku w Otwocku i od tamtego czasu przeszedł długą ścieżkę na scenie niezależnej. Grali w całym kraju w klubach i na największych festiwalach w kraju (Open’er) i zagranicą (Klangbad Festival, Nowe Brzmienia Lublin Herzberg, czy Międzynarodowy Festiwal Sztuki w Bremie).

AcidSitter to polsko - japońscy psychonauci promują swój debiutancki album Make Acid Great Again. Eksplorują szeroki nurt psychodelii z rokendrolową pasją i punkową energią. Można ich było usłyszeć na Red Smoke Festival i Soulstone Gathering lub na koncertach z King Buffalo

Opady grają muzykę improwizowaną, a ich naczelne modus operandi to wyłanianie struktur i wielowarstwowych kompozycji z morza eksperymentalnego hałasu i ambientowych przestrzeń.

Więcej informacji i bilety: rzeszowskiepiwnice.pl


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama