Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Aktualizacja! Komornik odwołał licytację mebli Accord z C.H. Respan!

Podziel się
Oceń

Zapowiadana na najbliższy piątek licytacja mebli pochodzących ze zlikwidowanego salonu meblowego ACCORD, który znajdował się w C.H. Respan została odwołana! Powodem odwołania licytacji maja być "kwestie formalne po stronie komornika". Nowy termin licytacji ma podany w przyszłym tygodniu.
Aktualizacja! Komornik odwołał licytację mebli Accord z C.H. Respan!
Zlikwidowany salon meblowy Accord znajduje się od strony galerii Plaza

Autor: Łukasz Kotulak

[Aktualizacja]

W czwartkowe popołudnie dowiedzieliśmy się, że zaplanowana na piątek - 9 lutego br. licytacja mebli pochodzących ze zlikwidowanego salonu meblowego ACCORD, który znajdował się w C.H. Respan została odwołana. Powodem odwołania licytacji mają być "kwestie formalne po stronie komornika" - przekazał nam przedstawiciel C.H. Respan.

Nowy termin licytacji ma zostać podany w przyszłym tygodniu.


W najbliższy piątek odbędzie się licytacja mebli, które można kupić za 50 procent wartości. Na licytacji znajduje się 24 elementy wyposażenia wnętrz. Są to wysokiej jakości meble skórzane, m.in. sofy, kanapy, fotele, krzesła, łóżka, lustra, lampy i wiele innych. To nowe, nieużywane meble pochodzące ze zlikwidowanego salonu meblowego ACCORD, który znajdował się w C.H. Respan.

To już druga licytacja mebli po zlikwidowanym salonie meblowym ACCORD.  W pierwsza licytacja opisanych niżej rzeczy nie odbyła się. 

Najnowsza licytacja odbędzie się 9 lutego 2024 r. (najbliższy piątek) o godz. 10:00 w kancelarii komornika przy ul. Przemysłowej 5 w Rzeszowie.

W trakcie licytacji można będzie wylicytować w bardzo atrakcyjnych cenach (połowa wartości oszacowania!) meble i wyposażenie wnętrz: 

  • łóżka, 
  • stoły,
  • krzesła, 
  • zestawy wypoczynkowe,
  • kanapy, 
  • narożniki,
  • lustra, 
  • lampy

Wyposażenie wnętrz będące przedmiotem licytacji można będzie osobiście obejrzeć w dniu 9 lutego 2024 r. w godz. 9.00-10.00. pod adresem: Rzeszów ul. Rejtana 53A (budynek CH RESPAN- salon meblowy ACCORD). 

 

Jednak nie musisz nigdzie chodzić! Poniżej znajdziesz galerie zawierającą zdjęcia i ceny wywoławcze asortymentu przygotowanego do licytacji:

Niebawem odbędą się kolejne licytacje mebli z salonu ACCORD, na których wystawione zostanie ok. 650 podobnych elementów wyposażenia wnętrz. Przedmioty te znajdziesz w naszych pozostałych galeriach. Będziemy informować o terminach i rzeczach przygotowanych do kolejnych licytacji.

Jakie są zasady licytacji komorniczej ruchomości?

Do licytacji może przystąpić każdy, kto wniósł wadium w wysokości 10 procent oszacowanej wartości ruchomości. Jeżeli licytacja obejmuje więcej ruchomości, osoba zainteresowana wnosi wadium od wartości jedynie tych rzeczy, do których licytacji zamierza przystąpić.

W przypadku wygrania licytacji wpłacone wadium zostaje zaliczone na poczet ceny nabycia ruchomości. Wadium przepada natomiast, kiedy wygrywający licytację nie dokona wpłaty za wylicytowaną ruchomość w odpowiednim, określonym przez regulamin licytacji terminie. Z kolei osoby, które brały udział w licytacji, ale jej nie wygrały, otrzymają zwrot uiszczonej kwoty. 

Po wygraniu licytacji nabywca powinien niezwłocznie dokonać zapłaty za wylicytowane ruchomości. Jeżeli jednak cena nabytej rzeczy jest wyższa niż 500 zł, może on zapłacić 20% ceny (jednak nie mniej niż 500 zł), a resztę w dniu następnym w godzinach urzędowania kancelarii komorniczej lub przelać brakującą kwotę na rachunek bankowy komornika do godziny osiemnastej dnia następnego. Po uprawomocnieniu się przybicia i zapłaceniu całej ceny nabywca staje się właścicielem nabytych ruchomości.

Więcej informacji o tej licytacji pod linkiem: https://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/609143

 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama