Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Kierowca stracił kontrolę nad BMW i wjechał w ogrodzenie

Podziel się
Oceń

35-letni obywatel Ukrainy odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mężczyzna, kierując BMW, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. Miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Grozi mu do 3 lat więzienia.
Kierowca stracił kontrolę nad BMW i wjechał w ogrodzenie

Źródło: pixabay

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (5 luty) w miejscowości Jastkowice. Dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie ok. godziny 23:30. Kierujący BMW, jadąc ulicą Armii Krajowej w kierunku Brandwicy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. W aucie podróżowało trzech mężczyzn narodowości ukraińskiej. Żaden z nich nie przyznał się do kierowania pojazdem. Jak się okazało, wszyscy byli nietrzeźwi. Dwójkę przewieziono na badania do szpitala, jednak nie wymagali hospitalizacji. Ostatecznie cała trójka trafiła do aresztu.

Po wytrzeźwieniu mężczyźni zostali przesłuchani. Ustalono, że pojazdem kierował 35-latek, który miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Mężczyzna przyznał się do stawianego mu zarzutu kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

Grozi mu wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama