Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Nie dostał piwa, więc w odwecie podpalił stodołę znajomego

Podziel się
Oceń

Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. 19-latek podpalił stodołę swojego znajomego, ponieważ ten odmówił mu kupna piwa. Policja zatrzymała go jeszcze tego samego dnia.
Nie dostał piwa, więc w odwecie podpalił stodołę znajomego

W poniedziałek około godziny 18:30 do kolbuszowskiej policji dotarło zgłoszenie o pożarze w stodole w jednej z miejscowości gminy Kolbuszowa. Zgłaszający zauważył po wyjściu z domu, że w jego stodole palą się bale siana. Mężczyzna wiadrami z wodą sam ugasił ogień, jednak zdecydował się powiadomić mundurowych o zdarzeniu. 

Z jego relacji wynikało, że kilka godzin wcześniej spotkał w sklepie znanego mu 19-latka, który zażądał od niego kupna piwa. Kiedy odmówił, młody mężczyzna miał zagrozić, że podpali jego posesję. Zgłaszający miał więc podejrzenia, że owy pożar może mieć z tym związek. Policja wezwała na miejsce straż pożarną, która dogasiła tlące się bale.

Podejrzenia zgłaszającego okazały się słuszne. Policjanci zatrzymali 19-latka, a zgromadzone dowody doprowadziły do postawienia mu zarzutów usiłowania wymuszenia rozbójniczego. Na wniosek policji i prokuratury, sąd aresztował młodego mężczyzny na 3 miesiące.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama