Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Trzech pasażerów autobusu zostało rannych w wypadku na ul. Lwowskiej

Podziel się
Oceń

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek 4 marca na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Niezachowanie należytej ostrożności przez kierującego autobusem doprowadziło do zderzenia z osobówką. W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne.
Trzech pasażerów autobusu zostało rannych w wypadku na ul. Lwowskiej

Źródło: KMP Rzeszów

O zdarzeniu dyżurny miejski policji został powiadomiony o godzinie 9. Na miejsce natychmiast skierowano patrol rzeszowskiej drogówki.

Mundurowi wstępnie ustalili, że 62-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, kierujący autobusem marki Autosan, jadąc ulicą Lwowską w kierunku centrum miasta, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu - audi, którym kierowała 41-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego.

W wyniku zderzenia obrażeń doznało troje pasażerów autobusu. Do szpitala trafiła 47-letnia mieszkanka Łańcuta oraz dwoje mieszkańców Rzeszowa - 63-letnia kobieta i 65-letni mężczyzna.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Zarówno kierujący autobusem, jak i kierująca osobówką byli trzeźwi.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 04.03.2024 16:29
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama