Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Wybory w Rzeszowie. Na kogo stawiają bukmacherzy?

Podziel się
Oceń

Bukmacherzy, znani z przyjmowania zakładów na sportowe wydarzenia, od lat poszerzają swoją ofertę o nietypowe dyscypliny, w tym także politykę. Zbliżające się wybory samorządowe w Rzeszowie stały się kolejną okazją dla tych firm, by zaprezentować swoje kursy i prognozy dotyczące wyników poszczególnych kandydatów. Zanim wyborcy oddadzą swoje głosy, warto przyjrzeć się, jak bukmacherzy oceniają szanse na fotel prezydenta Rzeszowa dla poszczególnych pretendentów.
Wybory w Rzeszowie. Na kogo stawiają bukmacherzy?
Weź udział w naszej sondzie i zagłosuj na swojego kandydata na prezydenta Rzeszowa.
Link do ankiety poniżej artykułu.

Według analizy oferty bukmachera BetFan, obecny prezydent Rzeszowa, Konrad Fijołek, jest uznawany za faworyta. Kurs na to, że uzyska wynik powyżej 55% w pierwszej turze wyborów, wynosi 1.75, co wskazuje na duże prawdopodobieństwo powtórzenia sukcesu sprzed 3 lat. Jednakże, mimo jego wysokiej pozycji, nie można lekceważyć innych kandydatów.

Waldemar Szumny, reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość, według bukmacherów jest poważnym konkurentem dla obecnego prezydenta. Kurs na uzyskanie wyniku lepszego niż 27,5% wynosi 1.70, co sugeruje, że ma realne szanse na osiągnięcie znaczącego rezultatu.

Innym kandydatem wartym uwagi jest Adam Dziedzic. Mimo że kursy na jego wynik są porównywalne z Szumnym, należy pamiętać, że w polityce zaskoczenia są możliwe, a wsparcie społeczne może się różnie przełożyć na wyniki wyborów.

Największym zaskoczeniem wydaje się być Jacek Strojny. Mimo że zdobył on wysokie notowania w debatach oraz w sondach, bukmacherzy prognozują jedynie 3% poparcia dla niego w wyborach. Kurs na uzyskanie wyniku powyżej tej granicy wynosi 1.65, co sugeruje, że istnieje pewne ryzyko w związku z jego kandydaturą.

Warto jednak pamiętać, że bukmacherzy operują na podstawie analiz danych oraz trendów, a polityka często bywa nieprzewidywalna. Ostateczne wyniki wyborów mogą zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych obserwatorów. Dlatego też, mimo że kursy wskazują na pewne rozstrzygnięcia, decyzja należy do wyborców, którzy w dniu głosowania zadecydują o przyszłości Rzeszowa.


Napisz komentarz
Komentarze
Wyborca 25.03.2024 21:29
"Największym zaskoczeniem wydaje się być Jacek Strojny. Mimo że (...)" Żadne zaskoczenie. W sondach online głosy klepią mu studenci przez vpny. Nawet Wasze ograniczenie do jednego IP nic nie daje. Co najwyżej działa na przeciętnego użytkownika internetu.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama