Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Samorząd

Waldmar Szumny: najbliżej nam do Razem dla Rzeszowa
Waldmar Szumny: najbliżej nam do Razem dla Rzeszowa

Po niedzielnym starciu wyborczym, gdzie w drugiej turze wyborów prezydenckich Rzeszowa konfrontował się z urzędującym prezydentem Konradem Fijołkiem, Waldemar Szumny w poniedziałek (22.04.) nie pozostał bierny. Pomimo porażki, kandydat Prawa i Sprawiedliwości, zyskał uznanie za swój solidny wynik, zdobywając 45,10 procent poparcia, co przełożyło się na 30 331 głosów mieszkańców Rzeszowa.

22.04.2024 18:47    2
Konrad Fijołek na osiedlu Kotuli: Ruszamy dalej
Konrad Fijołek na osiedlu Kotuli: Ruszamy dalej

PKW jeszcze w nocy podała oficjalne wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich w Rzeszowie. Urzędujący prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek, uzyskując 54,90 proc. poparcia został wybrany ponownie włodarzem stolicy Podkarpacia.

22.04.2024 13:42
Głogów Młp., Tyczyn i Krasne z nowymi włodarzami
Głogów Młp., Tyczyn i Krasne z nowymi włodarzami

W czterech podrzeszowskich gminach w niedzielę odbyły się dogrywki w wyborach wójta lub burmistrza. W trzech z nich dokonano zmian włodarzy.

22.04.2024 09:05
Konrad Fijołek triumfuje w drugiej turze wyborów prezydenckich w Rzeszowie!
Konrad Fijołek triumfuje w drugiej turze wyborów prezydenckich w Rzeszowie!

Po długiej oczekiwanej dogrywce prezydenckiej, Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) oficjalnie ogłosiła zwycięzcę drugiej tury wyborów prezydenckich w Rzeszowie. Konrad Fijołek, reprezentujący Rozwój Rzeszowa, sięgnął po zwycięstwo, pokonując swojego rywala, Waldemara Szumnego z PiS.

22.04.2024 08:17
Rzeszów wybrał prezydenta! Sondażowe wyniki Ipsos: Konrad Fijołek wygrywa
Rzeszów wybrał prezydenta! Sondażowe wyniki Ipsos: Konrad Fijołek wygrywa

W Rzeszowie konieczna była dogrywka w wyborach prezydenta. W niedzielę (21.04.) mieszkańcy wybierali pomiędzy Konradem Fijołkiem, a Waldemarem Szumnym.

21.04.2024 21:00
Fatalne wieści z Rzeszowa. Niska frekwencja wyborcza
Fatalne wieści z Rzeszowa. Niska frekwencja wyborcza

Tylko 33,74 procent wyniosła frekwencja wyborcza w Rzeszowie według danych PKW na godz. 17. O wiele większą odnotowano w Dynowie czy Głogowie Małopolskim.

21.04.2024 18:55
Konrad Fijołek: Rzeszów jest najważniejszy! Zawsze!
Konrad Fijołek: Rzeszów jest najważniejszy! Zawsze!

"Rzeszów jest najważniejszy! Zawsze! ". Te słowa wybrzmiały na rzeszowskim Rynku wielokrotnie podczas ostatniej w kampanii wyborczej konferencji prasowej Konrada Fijołka.

19.04.2024 17:38
Jacek Strojny wiceprezydentem Rzeszowa? Tego chce Waldemar Szumny
Jacek Strojny wiceprezydentem Rzeszowa? Tego chce Waldemar Szumny

Po emocjonującej pierwszej turze wyborów na prezydenta Rzeszowa, kandydat Waldemar Szumny ogłosił swoje plany na drugą turę. W szczególności zwrócił uwagę na obsadę stanowiska wiceprezydenta, co wzbudziło znaczne zainteresowanie i dyskusje wśród mieszkańców.

19.04.2024 17:26
Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]
Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]

Mieszkańcy Rzeszowa chcą zmian? Być może. Rzeszowianie chcą nowego prezydenta? Być może. Wybory 7 kwietnia pokazały, że Rozwój Rzeszowa dostał pierwsze, poważne ostrzeżenie, taką piłkarską żółtą kartkę... Czy dostanie czerwoną podczas wyborczej dogrywki w najbliższą niedzielę?

18.04.2024 09:52    4
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama