Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Łukacijewska, Kubas-Hul i Kowal wspierają Konrada Fijołka

Podziel się
Oceń

Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska, Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul i Poseł na Sejm RP Paweł Kowal podczas spacerów po Rzeszowie, wspierali urzędującego Prezydenta Konrada Fijołka i przekonywali mieszkańców do oddania na niego głosu.
Łukacijewska, Kubas-Hul i Kowal wspierają Konrada Fijołka

Autor: mat. prasowe

Wsparcie znaczących dla Rzeszowa osób to ważny atut prezydenta i kandydata Konrada Fijołka. Jednym głosem przekonują mieszkańców Rzeszowa, że trzeba patrzeć w przyszłość, a przyszłość na miarę naszych oczekiwań zapewnić może tylko urzędujący prezydent Konrad Fijołek.

 - 15 października obdarzyliście nas zaufaniem- mówiła Teresa Kubas-Hul, Wojewoda Podkarpacki. -Od tego czasu zdążyło się już wiele zmienić. Przez te 3 miesiące ponad 83 miliony złotych wsparcia przekazaliśmy już Rzeszowowi, który przez 8 ostatnich lat, traktowany był źle. 

Wojewoda zachęcała do głosowania i przekonywała, że wybory 7 kwietnia są tak samo ważne jak te 15 października. Przekonywała do kontynuowania dobrych decyzji i zapewnienia dobrej współpracy pomiędzy rządem a samorządem. – Dlatego zagłosujcie Państwo na Konrada Fijołka – mówiła wojewoda. -Przez niecałe trzy lata bardzo dużo zrobił dla miasta. Przygotował projekty, które teraz możemy wspólnie realizować. I wymieniała: obwodnicę południową, aquapark, inwestycje drogowe, które są już przygotowane, a na które miasto nie otrzymało pieniędzy. – Zarówno uwolnione środki europejskie jak i środki, które są w dyspozycji, w budżecie Wojewody Podkarpackiego będą służyły do tego, żeby te plany można było zrealizować – przekonywała wojewoda. 

Europosłanka Elżbieta Łukacijewska podkreślała, że właśnie teraz jest czas Rzeszowa, a w pełni tę szansę miasto będzie mogło wykorzystać tylko z prezydentem, który je doskonale zna i potrafi zaspokoić potrzeby mieszkańców. Tym prezydentem jest Konrad Fijołek. 

-Trzy lata temu wsparłam go całą mocą i dziś też jestem u jego boku- mówiła Elżbieta Łukacijewska. -Rzeszów nie ma czasu na eksperymenty z kimś, kto nie zna samorządu. Prezydent Konrad Fijołek zna się na samorządzie jak mało kto. Namawiam, żeby wybrać go w pierwszej turze, bo szkoda czasu - dodała europosłanka. 

Poseł na Sejm RP Paweł Kowal podsumowywał: - Popieram Konrada Fijołka z trzech powodów. Po pierwsze dlatego, że go znam i zachęcam Państwa, żebyście popierali ludzi, których znacie, o których wiecie, że mają charakter i potrafią o coś zawalczyć. Po drugie, że podjął rękawicę trzy lata temu (…). Rzeszów się zmienia, Rzeszów stanął przed szansą i to jest trzeci powód- mówił Kowal.  - Nie ma dzisiaj nikogo w Rzeszowie, kto jest w stanie zagrać o tę wielką szansę Rzeszowa, o zmianę technologiczną, poza Konradem Fijołkiem. 

Podkreślał, że nikt inny nie potrafi tak połączyć tradycji, naszej tożsamości z rozwojem technologii i tym samym, rozwojem miasta. A najbliższy czas to jest dla Rzeszowa czas na zmiany, czas na rozwój. Pytał, czy jest ktoś, oprócz Konrada Fijołka, kto ma pomysł na tę zmianę miasta, kto wie, jak wykorzystać ją na korzyść mieszkańców.  - Kto wie, co trzeba zrobić, jak rozbudowywać miasto, żeby zrobić z niego taki nowy Lwów, wielką bramę na wschód. Ja tak myślę o Rzeszowie, taki Rzeszów widzę i na skalę takiego Rzeszowa może zagrać tylko Konrad Fijołek - mówił poseł Kowal.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama