Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama

Trwają poszukiwania zaginionego Stanisława Wesołowskiego

Podziel się
Oceń

Od kilku dni trwa akcja poszukiwawcza 72-letniego Stanisława Wesołowskiego, mieszkańca Duńkowic. Mężczyzna ostatni raz był widziany w ubiegłą środę, 27 marca około godz. 10. W poszukiwania zaangażowane są liczne służby, w tym policja, straż pożarna i ratownicy z psami tropiącymi.
Trwają poszukiwania zaginionego Stanisława Wesołowskiego

Źródło: KPP Jarosław

Poszukiwania Stanisława Wesołowskiego rozpoczęły się natychmiast po zgłoszeniu jego zaginięcia. W akcji biorą udział policjanci z jarosławskiej komendy, Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu oraz druhowie z OSP Nienowice i Duńkowice. W ostatnich dniach do poszukiwań włączyli się również ratownicy ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT, którzy sprawdzili brzeg i koryto starorzecza rzeki Wisznia.

3 kwietnia 2024 r. poszukiwania Stanisława Wesołowskiego kontynuowane są w rejonie zbiornika wodnego Zek w Radymnie. W akcji biorą udział policjanci i strażacy.

Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Stanisława Wesołowskiego o kontakt z Komisariatem Policji w Radymnie pod numerem telefonu 47 824 15 20 lub alarmowym 112.

Zaginiony Stanisław Wesołowski, fot. KPP Jarosław

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost: 174 cm
  • Waga: 70 kg
  • Włosy: krótkie, siwe
  • Oczy: niebieskie
  • Ubranie: w dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, granatowe spodnie i szare buty

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje o jego losie proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem telefonu 112.


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pytaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: dzieci sie nie robi a jak cos to wszystkie chcą rodzic w Rzeszowie a potem płacz że oddział zamykają. Tak samo jest ze szkołami, wożą dzieci do miasta a potem płaczą że szkołe na wsi zamykają. Mamy płacić za puste sale?Data dodania komentarza: 26.06.2025, 06:42Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia Razem
Reklama
Reklama
Reklama