Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Trwają poszukiwania zaginionego Stanisława Wesołowskiego

Podziel się
Oceń

Od kilku dni trwa akcja poszukiwawcza 72-letniego Stanisława Wesołowskiego, mieszkańca Duńkowic. Mężczyzna ostatni raz był widziany w ubiegłą środę, 27 marca około godz. 10. W poszukiwania zaangażowane są liczne służby, w tym policja, straż pożarna i ratownicy z psami tropiącymi.
Trwają poszukiwania zaginionego Stanisława Wesołowskiego

Źródło: KPP Jarosław

Poszukiwania Stanisława Wesołowskiego rozpoczęły się natychmiast po zgłoszeniu jego zaginięcia. W akcji biorą udział policjanci z jarosławskiej komendy, Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu oraz druhowie z OSP Nienowice i Duńkowice. W ostatnich dniach do poszukiwań włączyli się również ratownicy ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT, którzy sprawdzili brzeg i koryto starorzecza rzeki Wisznia.

3 kwietnia 2024 r. poszukiwania Stanisława Wesołowskiego kontynuowane są w rejonie zbiornika wodnego Zek w Radymnie. W akcji biorą udział policjanci i strażacy.

Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Stanisława Wesołowskiego o kontakt z Komisariatem Policji w Radymnie pod numerem telefonu 47 824 15 20 lub alarmowym 112.

Zaginiony Stanisław Wesołowski, fot. KPP Jarosław

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost: 174 cm
  • Waga: 70 kg
  • Włosy: krótkie, siwe
  • Oczy: niebieskie
  • Ubranie: w dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, granatowe spodnie i szare buty

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje o jego losie proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem telefonu 112.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama