Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz na ostatniej prostej wspiera Konrada Fijołka

Podziel się
Oceń

- Macie w rękach wielką moc, tą mocą jest karta wyborcza, której mam nadzieję, w dobrym celu użyjecie 21 kwietnia- mówiła w Rzeszowie Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska. - Rzeszów to bardzo ważne miasto, które pod rządami Konrada Fijołka, dzięki jego umiejętności współpracy, rozmowy z każdym, łączenia a nie dzielenia, pokazało pełną solidarność.
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz na ostatniej prostej wspiera Konrada Fijołka

Źródło: mat. prasowe

Przed konferencją prezydent Gdańska odwiedziła nowo otwarte Centrum Opiekuńczo - Mieszkalne przy ul. Sucharskiego i spacerowała wraz z prezydentem Rzeszowa ulicami miasta. Podczas konferencji wspomniała tę wymianę doświadczeń pomiędzy miastami. - Widzę, jak wasze miasto się zmienia i pięknieje. Dzisiaj wymieniamy się doświadczeniami w zakresie polityki społecznej. Przed chwilą byłam w centrum mieszkaniowo-rehabilitacyjnym, które nie tak dawno otworzyliście i to jest właśnie ta wartość samorządów. Zależy mi na tym, aby tu był gospodarz, który nawet w tych trudnych czasach pokazał, że umie łączyć, rozmawiać i przyciągać nowych ludzi, nowe inwestycje do Rzeszowa- mówiła Dulkiewicz.

- Apeluję o waszą mobilizację, apeluję o głosowanie na prezydenta Konrada Fijołka i wielką, wielką mobilizację - dodała Aleksandra Dulkiewicz.

Konrad Fijołek, dziękując za wizytę i wsparcie w wyborach, podkreślał, że jest człowiekiem konsensusu. - W drugiej turze to, co chciałbym pokazać mieszkańcom to porozumienie, to fakt, że potrafię budować porozumienia, łączyć i rozmawiać z ludźmi, nawet w trudnym czasie – mówił Konrad Fijołek.  

-Dzisiaj chcę pokazać państwu, że doskonale współpracuję z samorządowcami i tymi lokalnymi dookoła Rzeszowa i tymi,  którzy są autorytetami w Polsce, jak pan prezydent Trzaskowski, jak pani prezydent Dulkiewicz, którzy współpracują wraz ze mną teraz z rządem i przygotowują prawdziwą reformę samorządową, żebyśmy w końcu mogli cieszyć się wsparciem finansowym, które zniszczył poprzedni rząd. Proszę o ten głos i zaufanie tym razem na pełną kadencję. Już teraz przed nami najlepszy być może czas, żeby z tych pieniędzy Rzeszów mógł skorzystać – podsumował prezydent. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama