Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Wypadek w Tyczynie. Nowe informacje. Zobacz zdjęcia i wideo

Podziel się
Oceń

Wczoraj (16.04.) w Tyczynie doszło do zderzenia trzech pojazdów, w wyniku którego rannych zostało 8 osób. Pięć z nich, w tym dwoje pieszych, trafiło do szpitala. Na miejscu zdarzenia do późnych godzin wieczornych pracowali policjanci rzeszowskiej drogówki.
Wypadek w Tyczynie. Nowe informacje. Zobacz zdjęcia i wideo
Miejsce wypadku. Więcej zdjęć oraz nagranie wideo znajdziesz w treści artykułu.

Autor: KMP Rzeszów

Do wypadku doszło około godziny 15:00 na drodze wojewódzkiej nr 878 na ulicy Kościuszki w Tyczynie. Kierujący Hyundaiem, 30-letni mieszkaniec Rzeszowa, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. W wyniku zderzenia uszkodzeniu uległo zawieszenie lewego przedniego koła ciągnika siodłowego. Kierujący Dafem z naczepą, 63-letni mieszkaniec Tarnowa, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Volvo. Następnie Daf uderzył w wiatę przystankową i wjechał na teren prywatnej posesji. W chwili zdarzenia na przystanku znajdowali się piesi, którzy oczekiwali na autobus.

Redakcja Halo Rzeszów dotarła do nagrania z kamer monitoringu przemysłowego, na którym widać moment wypadku. 

ZOBACZ NAGRANIE Z CHWILI WYPADKU W TYCZYNIE:

W wyniku wypadku rannych zostało 8 osób. 5 z nich, w tym kierujący Hyundaiem, Dafem i Volvo oraz dwaj piesi, zostało przewiezionych do szpitala. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących. Badania wykazały, że wszyscy byli trzeźwi.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU:

Ruch na drodze wojewódzkiej nr 878 w miejscu zdarzenia był całkowicie zablokowany. Utrudnienia trwały do godziny 19:00.

Dokładna przyczyna wypadku jest wciąż badana przez policjantów.


Napisz komentarz
Komentarze
Dominikg 17.04.2024 16:17
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama