Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

V Gala Charytatywna Pod Skrzydłem Anioła już za nami!

Podziel się
Oceń

20 kwietnia 2024 roku w Hotelu Falcon w Rzeszowie odbyła się V Gala Charytatywna "Skrzydła Edukacji", zorganizowana przez Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła. Partnerami wspierającymi byli Podkarpacki Klub Biznesu i Izba Przemysłowo-Handlowa. Wydarzenie zgromadziło liczne grono sponsorów i darczyńców, którzy swoją hojnością i gotowością do działania przyczynili się do osiągnięcia rekordowej sumy 113.770,00 zł!

Celem gali było pozyskanie środków na działania edukacyjne i zawodowe dla wychowanków podkarpackich domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także zapewnienie wsparcia niematerialnego, w tym doradztwa zawodowego, praktyk, rozwoju kompetencji miękkich, coachingu i wsparcia psychologicznego.

Całe wydarzenie prowadzili Paweł Orleański (znany z programów takich jak "Galileo" czy "The Wall. Wygraj marzenia") i komik iluzjonista/stand-uper Paweł Kluz. Ich profesjonalizm, dowcip oraz umiejętność budowania atmosfery sprawiły, że uroczystość przebiegała w wyjątkowej atmosferze. Galę uświetniły również dwie gwiazdy wieczoru Justyna Reczeniedi, wszechstronna artystka o wielu talentach zachwyciła publiczność niezwykłym śpiewem operowym oraz Marek Piekarczyk, znany z zespołu TSA i programu "The Voice of Poland", wraz z Tadeuszem Apryjasem na gitarze i Jackiem Borowieckim na cajonie!

Podczas wydarzenia uhonorowano również wybitne osoby, wręczając im statuetki "Anioła na Medal". W tym roku otrzymali je: Kamil LaBudda, Iwona Cierplikowska, Maciej Dziurgot, Krzysztof Smyła, Dr Teresa Niżankowska-Błaż oraz Marcin Lasek.

Organizatorzy gorąco dziękują wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie. Zaangażowanie uczestników nie tylko objawia się w wsparciu finansowym, ale także w solidarnym poparciu dla misji Stowarzyszenia Pod Skrzydłem Anioła. Dzięki hojności gości możliwe będzie jeszcze skuteczniejsze wspieranie opłacania czesnego, finansowanie kursów oraz zakup materiałów edukacyjnych.

Wielkie uznanie kierowane jest do honorowych patronów, sponsorów, artystów, wolontariuszy, oraz każdego darczyńcy i wspierającego. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wystartowanie I edycji autorskiego programu "Skrzydła Edukacji", flagowego programu Stowarzyszenia, oferującego wsparcie stypendialne dla młodzieży z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Organizatorzy zachęcają do dalszej pomocy poprzez przekazywanie przedmiotów czy usług na licytacje, jak również zakup pakietów działań marketingowych dla firm "Anioł w Biznesie", które pragną połączyć swój wizerunek z szczytnymi celami.

Każda osoba zainteresowana dołączeniem do działań Stowarzyszenia może wesprzeć projekt poprzez platformę http://www.dajesz.pl, a także zaangażować się w społeczność na Facebooku „POMAGAM BO CHCĘ”.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za obecność, wsparcie i gotowość do działania, podkreślając, że razem wspólnie tworzymy skrzydła, które pozwalają marzeniom wzbić się wysoko, i kontynuują swoje działania, zdając sobie sprawę, że razem można więcej.


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pyta
Reklama
Reklama
Reklama