Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Poważny wypadek pod Sędziszowem Młp.! Na miejscu LPR [WIDEO]

Podziel się
Oceń

Dwie osoby zostały poszkodowane w poważnym wypadku w Sielcu pod Sędziszowem Małopolskim. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana.
Poważny wypadek pod Sędziszowem Młp.! Na miejscu LPR [WIDEO]

Źródło: fot. Czytelnik

Do wypadku doszło w piątek (26.04.) około godziny 17:40 w miejscowości Sielec, w gminie Iwierzyce. Na drodze powiatowej zderzyły się dwa pojazdy: samochód osoby i dostawczak. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący osobowym Audi, jadać w kierunku Iwierzyc, na łuku drogi podjął manewr wyprzedzania rowerzysty. W wyniku tego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z samochodem dostawczym marki Fiat - słyszymy od zastępcy oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. 

NAGRANIE Z MOMENTU LĄDOWANIA ŚMIGŁOWCA LPR:

Niestety skutki wypadku okazały się poważne. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów ratownictwa medycznego podjęto decyzję, żeby zadysponować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Obaj kierowcy trafili do szpitali. Najciężej poszkodowany - kierowca Audi - musiał być transportowany LPR-em - słyszymy w ropczyckiej policji. Tylko kierowcę dostawczego Fiata udało się przebadać na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu - był trzeźwy. - Od kierowcy Audi zostanie pobrana krew do badań na obecność alkoholu - mówi policjant. 

Droga od Sędziszowa Małopolskiego w kierunku Iwierzyc jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia potrwają nawet kilka godzin. 

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama