Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Tragiczny weekend na drogach Podkarpacia. 3 osoby nie żyją

Podziel się
Oceń

Mijający weekend na drogach Podkarpacia okazał się tragiczny. W trzech wypadkach zginęły trzy osoby. Do jednego z nich doszło w Rzeszowie.
Tragiczny weekend na drogach Podkarpacia. 3 osoby nie żyją

Pierwszy z tragicznych zdarzeń miał miejsce w Mielcu, w nocy z piątku na sobotę. 20-letni kierowca BMW, potrącił na ulicy Sołtyka 20-letniego pieszego. Przechodzień zginął na miejscu.

- Badanie alkomatem kierowcy BMW wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu - informuje kom. Katarzyna Kosturek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w inny motocykl

Do drugiego śmiertelnego wypadku doszło w sobotę około godziny 19:30 w miejscowości Wołkowyja pod Leskiem. 40-letni mieszkaniec Krakowa jadący motocyklem stracił panowanie nad maszyną i zjechał z drogi, gdzie uderzył w inny motocykl.  Mężczyzna zginął na miejscu.

Motorowerzysta uderzył w betonowy przepust

Trzeci wypadek wydarzył się również w sobotę, około godziny 19:00 w Rzeszowie. Na ulicy Świętego Marcina motorowerzysta na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Kierujący motorowerem mężczyzna zginął na miejscu.

- Trwa ustalanie tożsamości motorowerzysty  - informuje kom. Kosturek. Policja wyjaśnia dokładne przyczyny wszystkich trzech wypadków śmiertelnych na drogach Podkarpacia.

Policja apeluje do kierowców i motocyklistów o rozwagę i ostrożność na drogach. Pamiętajmy, że brawura i lekkomyślność mogą mieć tragiczne konsekwencje.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama