Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Pożar hotelu w Łodynie! 80 strażaków walczyło z żywiołem

Podziel się
Oceń

W nocy z niedzieli na poniedziałek (28/29.04.) doszło do pożaru drewniano-murowanego hotelu w Łodynie w powiecie bieszczadzkim. Ogień objął 2/3 budynku, niszcząc część restauracyjną.
Pożar hotelu w Łodynie! 80 strażaków walczyło z żywiołem
Więcej zdjęć w galerii. Link w treści artykułu.

Źródło: KW PSP Rzeszów

Na miejsce zdarzenia skierowano 22 zastępy strażaków z powiatów: bieszczadzkiego, krośnieńskiego, przeworskiego, sanockiego i leskiego. Łącznie w akcji gaśniczej wzięło udział 80 strażaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA POŻARU:

Strażakom udało się ugasić pożar, jednak część budynku została całkowicie zniszczona. - Rano strażacy przeczesujący pogorzelisko znaleźli ciało - przekazał bryg. Marcin Betleja z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

FILM Z DRONA Z MIEJSCA POŻARU:

Przyczyny pojawienia się ognia nie są jeszcze znane. Będą one ustalone przez biegłych z zakresu pożarnictwa.

Strażacy nadal prowadzą działania na miejscu zdarzenia. Dogaszają tlące się zarzewia ognia i sprawdzają pogorzelisko.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama