Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Jasienica Rosielna. Dwoje dzieci rannych w wypadku na DK19

Podziel się
Oceń

W poniedziałek (29.04.) około godziny 19:10 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Jasienica Rosielna na drodze krajowej nr 19.
Jasienica Rosielna. Dwoje dzieci rannych w wypadku na DK19

Źródło: KPP Brzozów

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący seatem 58-letni mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej prowadzącej z centrum miejscowości Jasienica Rosielna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącemu w kierunku Domaradza 45-letniemu kierowcy peugeota. Doprowadziło to do zderzenia czołowo-bocznego.

W wyniku wypadku obrażenia odniosło dwoje dzieci w wieku 12 i 11 lat, które były pasażerami peugeota. Na miejsce zdarzenia wezwano wszystkie służby ratunkowe, w tym policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Na czas ich pracy wprowadzono ruch wahadłowy, a utrudnienia mogą potrwać do około dwóch godzin.

fot. Krosno112.pl
fot. Krosno112.pl
fot. Krosno112.pl

Wstępne badania na zawartość alkoholu w organizmie wykazały, że obaj kierujący byli trzeźwi.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku bada brzozowska policja.

Nie żyje starsza kobieta

Tragicznie w skutkach zakończył się także wypadek na drodze wojewódzkiej 984 w miejscowości Zdziarzec w powiecie mieleckim. Po godzinie 16, kierujący citroenem, potrącił pieszą, która najprawdopodobniej weszła pod nadjeżdżający samochód.  - 89-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. 


Napisz komentarz
Komentarze
DOminik 30.04.2024 13:31
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama