Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Nocny wypadek na A4 pod Rzeszowem. 2 osoby w szpitalu [FOTO]

Podziel się
Oceń

W poniedziałkową noc (6 maja) doszło do groźnego zdarzenia na autostradzie A4 w Czarnej Sędziszowskiej. Samochód osobowy marki Ford uderzył w bariery energochłonne, a dwie osoby trafiły do szpitala.
Nocny wypadek na A4 pod Rzeszowem. 2 osoby w szpitalu [FOTO]
Więcej zdjęć z miejsca wypadku w naszej galerii. Link w treści artykułu.

Autor: OSP Krzywa, OSP Czarna Sędziszowska/Facebook

Do wypadku doszło przed godziną 2:00 na trasie w kierunku Rzeszowa. Kierujący fordem stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w bariery. W wyniku zdarzenia zarówno 21-letni kierowca, jak i jego pasażerka odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU:

Jak informuje st. sierż. Agnieszka Olszowy-Szydło z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, kierującemu pobrano krew na zawartość alkoholu lub środków odurzających. - Ze względu na stan zdrowia nie było możliwe przeprowadzenie badania trzeźwości na miejscu zdarzenia -przekazała naszej redakcji. 

Na miejscu pracowały służby ratunkowe, w tym policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Utrudnienia w ruchu trwały około dwóch godzin.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku są wyjaśniane przez policję.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama