Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Wypadek w Lubeni. Trzy osoby ranne, w tym 5-letnie dziecko

Podziel się
Oceń

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną porannego wypadku, do którego doszło we wtorek (6.05.) w Lubeni. W wyniku zderzenia forda z renaultem 3 osoby trafiły do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie zagrażają życiu.
Wypadek w Lubeni. Trzy osoby ranne, w tym 5-letnie dziecko

Źródło: archiwum

Informację o zdarzeniu dyżurny miejski policji otrzymał przed godziną 8. Na miejsce natychmiast wysłano ekipę wypadkową ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili przyczyny wypadku. Kierujący fordem, 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w Lubeni w kierunku Siedlisk, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków atmosferycznych stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszowa renaultem, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznali obaj kierujący oraz 5-letnia pasażerka renaulta. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie zagrażają życiu.

Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia zbadali stan trzeźwości kierujących. Oboje byli trzeźwi.

Policja apeluje o ostrożność na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
kierowca 09.05.2024 21:28
Ten co opisuje ten wypadek nie wie co pisze. Zarówno ford jak i renault jechały w jednym kierunku tzn. w kierunku Rzeszowa. To jak mogły się zderzyć czołowo.

kierowca 09.05.2024 21:22
Ten który opisuje ten wypadek chyba nie wie co pisze. Jeżeli kierowca forda jechał z Lubeni w kierunku Siedlisk to jak mógł czołowo zderzyć się z renault skoro ten samochód też jechał w tym samym kierunku tj. w kierunku Rzeszowa.

Dominikg 08.05.2024 11:41
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama