Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Genialny złodziej. Ukradł ciągnik, bo mu się spodobał

Podziel się
Oceń

W minioną sobotę (4.05.) ropczyccy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o kradzież ciągnika rolniczego oraz wozu konnego. Mężczyzna ukradł pojazd, bo mu się spodobał, a następnie rozebrał go na części i postanowił przemalować, aby zatuszować kradzież.
Genialny złodziej. Ukradł ciągnik, bo mu się spodobał

Źródło: KPP Ropczyce

Sprawa miała swój początek w miniony weekend, kiedy to do ropczyckiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie o kradzieży ciągnika rolniczego oraz wozu konnego. Pojazd zniknął z posesji pokrzywdzonego w godzinach nocnych.

Kryminalni zajmujący się tą sprawą ustalili miejsce, gdzie prawdopodobnie mógł znajdować się skradziony pojazd. Po szeregu ustaleń udali się do jednej z miejscowości w powiecie mieleckim.

fot. KPP Ropczyce

Tam okazało się, że sprawcą kradzieży jest 26-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa. Mężczyzna kilka dni wcześniej zauważył ciągnik podczas przejazdu przez powiat ropczycko-sędziszowski i spodobał mu się. Postanowił odwiedzić posesję, na której widział pojazd, aby porozmawiać o nim z właścicielem.

Kiedy jednak dotarł na miejsce, nikogo nie zastał. Na posesji znajdował się ciągnik, którym był zainteresowany. Zaciekawiony tym, jak pracuje silnik traktora, odpalił go i odjechał. Do ciągnika dopięty był wóz konny.

26-latek dojechał do jednej z miejscowości w powiecie mieleckim, gdzie postanowił rozebrać ciągnik na części i przemalować go, aby zatuszować kradzież. W trakcie prac został jednak zatrzymany przez ropczyckich policjantów.

Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za kradzież. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama