Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Pożar samochodu na DK94 w Trzcianie [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Wczoraj rano, po godzinie 8, policjanci z Posterunku Policji w Świlczy, z siedzibą w Trzcianie, odebrali nietypowe zgłoszenie. Kobieta poinformowała ich o pożarze samochodu osobowego przy drodze krajowej nr 94 w pobliżu posterunku.
Pożar samochodu na DK94 w Trzcianie [ZDJĘCIA]

Autor: KMP Rzeszów

Funkcjonariusze bez wahania zabrali gaśnice z posterunku i ruszyli na miejsce zdarzenia. Na miejscu okazało się, że płonie samochód marki Hyundai. Z maski wydobywał się dym, który szybko przerodził się w płomienie.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI GAŚNICZEJ:

Jeden z policjantów natychmiast przystąpił do gaszenia pożaru, a dwie policjantki zajęły się kierowcą i pasażerami pojazdu. Zabezpieczyły również miejsce zdarzenia przed innymi pojazdami i osobami postronnymi.

Po kilku minutach na miejsce przyjechały dwie jednostki straży pożarnej - z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcianie i z Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Strażacy dogasili pożar, ale samochód uległ znacznemu zniszczeniu.

Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
rysiek 09.05.2024 16:11
Kierowcy zatrzymali się i zaczęli gasić. Świadkowie zadzwonili po straż. Świadkowie też zaopiekowali się 3 panami, szczególnie 1, który wracał ze szpitala.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama