Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Wystartowały Juwenalia Rzeszowskie! FOTORELACJA

Podziel się
Oceń

Od symbolicznego odebrania kluczy od władz Rzeszowa, studenci Politechniki Rzeszowskiej i WSPiA rozpoczęli Juwenalia Rzeszowskie. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.
Wystartowały Juwenalia Rzeszowskie! FOTORELACJA
Więcej zdjęć w naszej galerii. Link w treści artykułu.

Autor: Filip Łagowski/Halo Rzeszów

Przed godziną 16, w piątek (10.05.) na rzeszowskim Rynku rozpoczęły się Juwenalia Rzeszowskie, czyli coroczne święto studentów Politechniki Rzeszowskiej i Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. 

ZOBACZ NASZĄ FOTORELACJĘ:

W samym centrum miasta nie brakowało osób, przebranych w przeróżne, często zabawne, stroje. 

Symboliczny klucz do miasta od Krystyny Stachowskiej - wiceprezydentki Rzeszowa odebrał Jacek Goc - koordynator główny Juwenaliów Rzeszowskich. - Rzeszów jest nasz! - krzyknął ze sceny na rzeszowskim Rynku. Wcześniej do samorządu studentów trafił czek na kwotę 200 tys. zł ufundowany przez samorząd Rzeszowa. To nagroda, bowiem Juwenalia Rzeszowskie na Politechnice Rzeszowskiej po raz trzeci zdobyły tytuł najlepszych juwenaliów w Polsce. Najlepsze studenckie inicjatywy oraz najbardziej aktywnych studentów doceniono w Konkursie Nagród Środowiska Studenckiego "ProJuvenes".

Od godziny 18:30 na trzech scenach w miasteczku akademickim przy ul. Akademickiej rozpocznie się zabawa i masa atrakcji. Na scenie głównej będzie można zobaczyć legendy polskiej sceny muzycznej, takie jak Dżem, Lady Pank i Golec uOrkiestra, a także młodsze gwiazdy, m.in. Kwiat Jabłoni, Darię Zawiałow i Kayah. Fani hip-hopu z pewnością nie przegapią występów takich artystów jak ReTo, Kizo, O.S.T.R. i Żabson, a na scenie One Stage będzie można bawić się przy muzyce C-Boola, Tribbsa i Adama de Greata.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama