Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Napraw swój rower za darmo. W sobotę przy CH Auchan Krasne

Podziel się
Oceń

Sezon rowerowy w pełni! Wszystkich, którzy planują dalsze wyprawy lub dojeżdżają rowerem do pracy czy szkoły, Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza do skorzystania z bezpłatnego serwisu rowerowego.
Napraw swój rower za darmo. W sobotę przy CH Auchan Krasne

Źródło: pixabay (zdj. ilustracyjne)

Wiosenna pogoda zachęca aktywnego do odpoczynku, na przykład na rowerze. Przed wyprawą warto sprawdzić, czy pojazd jest gotowy na trudy podróży. Już w najbliższą sobotę 18 maja będzie można to zrobić w bezpłatnym mobilnym serwisie rowerowym w Centrum Handlowym Auchan Krasne. 

W specjalnej strefie profesjonalni serwisanci sprawdzą stan techniczny rowerów i w razie potrzeby wyregulują przerzutki i hamulce, nasmarują napęd, wycentrują koła i zredukują luzy w układach roweru. 

Dokonywanie regularnego serwisu roweru nie tylko zapewnia komfort podróży, lecz przede wszystkim wpływa na bezpieczeństwo na drodze, dlatego warto skorzystać z bezpłatnego serwisu w Centrum Handlowym Auchan Krasne. 

Serwisanci będą pracowali w profesjonalnie wyposażonym punkcie w pasażu centrum handlowego.

Bezpłatny serwis rowerowy będzie dostępny w Centrum Handlowym Auchan Krasne, Krasne 20 B koło Rzeszowa w sobotę 18 maja od godziny 10.00 do 17.00. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Amator 19.05.2024 09:45
Sześć godzin czekania na posmarowanie łańcucha. Słaby pomysł na spędzenie soboty. Dwadzieścia pięć rowerów wyregulowanych w siedem godzin tylko, że bardzo amatorsko

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama