Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Wypadek na DK9. Dwie osoby nie żyją, ranni żołnierze!

Podziel się
Oceń

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności dramatu, który rozegrał się we wtorkowe południe na drodze krajowej nr 9 w Jadachach pod Tarnobrzegiem.
Wypadek na DK9. Dwie osoby nie żyją, ranni żołnierze!
Miejsce wypadku.

Źródło: Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego/Facebook

Do wypadku doszło około godziny 12 na drodze krajowej numer 9 w miejscowości Jadachy. 

Jak przekazała nam komisarz Ewelina Wrona, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, zderzyły się tam trzy pojazdy: samochód osobowy i dwie ciężarówki marki Jelcz i Mercedes. 

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika ze kierujący seatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem "stop" i wjechał na drogę krajową numer 9, gdzie zderzył się z ciężarowym Jelczem, którym podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 30 i 35 lat -  kom. Wrona. Z naszych ustaleń wynika, że jest to ciężarówka wojskowa, w której znajdowali się żołnierze. 

Po zderzeniu osobowego seata z pojazdem wojskowym, oba auta zjechały na lewy pas, wprost pod jadącą prawidłowo ciężarówkę marki Mercedes. Doszło do kolejnego, czołowego zderzenia. 

W wyniku tego wypadku na miejscu zginął kierujący seatem. - Trwa ustalanie jego tożsamości - przekazuje kom. Wrona. W szpitalu natomiast zmarł 59-letni kierowca Mercedesa. Ranni zostali także dwaj żołnierze.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia potrwają do ok. godziny 16.

Objazd dla samochodów ciężarowych: DK9 -> Majdan Królewski DW 872 -> Baranów Sandomierski DW 985 -> Nagnajów DK9 

Objazd dla samochodów osobowych: DK9 -> Tarnawska Wola -> Alfredówka -> Tarnobrzeg -> Nagnajów - > DK9

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama