Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Zamiast kierować zajmował się psem. Uderzył w przepust!

Podziel się
Oceń

W środę (15.05.) po południu na drodze krajowej nr 77 w Wierzawicach doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust.
Zamiast kierować zajmował się psem. Uderzył w przepust!
Miejsce wypadku.

Źródło: KPP Leżajsk

Do zdarzenia doszło około godziny 17:00. Według wstępnych ustaleń policjantów, 38-letni kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. W samochodzie oprócz kierującego podróżowała 38-letnia kobieta, ich 14-letnia córka oraz pies.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pies podczas jazdy znajdował się na przednim fotelu pasażera, a kierowca nie zachował należytej ostrożności, zajmując się nim podczas jazdy. To prawdopodobnie doprowadziło do utraty panowania nad pojazdem.

W wyniku wypadku wszyscy uczestnicy zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zwierzę zostało przekazane pod opiekę najbliższej rodzinie. Kierowca volkswagena był trzeźwy. Droga w miejscu zdarzenia była przez pewien czas całkowicie zablokowana.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy gromadzili materiał dowodowy. Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama