Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Dwa wypadki na ulicy Witolda! Dwie osoby w szpitalu!

Podziel się
Oceń

Policjanci wciąż pracują na miejscu dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych, do których doszło w piątek (17.05.) rano na ulicy Witolda w Rzeszowie. Wstępne ustalenia wskazują, że ich główną przyczyną było najprawdopodobniej nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. W wyniku wypadków dwie osoby trafiły do szpitala.
Dwa wypadki na ulicy Witolda! Dwie osoby w szpitalu!

Pierwszy wypadek miał miejsce przed godziną 8:00. 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, kierujący skodą, jadąc ulicą Witolda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. 24-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego został ranny i przewieziony do szpitala.

Drugi wypadek wydarzył się około 150 metrów dalej, na skrzyżowaniu ulicy Witolda z ulicą Leszka Czarnego, przed godziną 8:30. Funkcjonariusze z rzeszowskiej drogówki, którzy zostali wezwani na miejsce wypadku z udziałem motocyklisty, zauważyli potrącenie pieszej i natychmiast udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej. Na szczęście obrażenia kobiety nie okazały się poważne, jednak wymagały hospitalizacji.

Według wstępnych ustaleń policji, również w tym przypadku przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. 60-letni kierowca volvo potrącił 52-letnią mieszkankę Rzeszowa.

Uczestnicy obu zdarzeń byli trzeźwi.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Szczególną uwagę należy zwracać na skrzyżowaniach i przejazdach dla pieszych. Nadmierna prędkość i brawura to jedne z głównych przyczyn wypadków drogowych.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 17.05.2024 19:53
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama