Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Dwie osoby ranne w wypadku w Górze Ropczyckiej [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

W niedzielę (19.05.) o godzinie 21:04 dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Góra Ropczycka.
Dwie osoby ranne w wypadku w Górze Ropczyckiej [ZDJĘCIA]
Więcej zdjęć z miejsca wypadku w galerii. Link w treści artykułu.

Źródło: OSP Sędziszów Młp./Facebook

Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ropczycach, OSP KSRG Sędziszów Małopolski oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU:

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni, uderzył w brzeg rowu i dachował. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala przez zespoły ratownictwa medycznego.

Na miejscu zdarzenia pracowały również trzy patrole policji oraz pomoc drogowa. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku bada policja.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Grzegorz 20.05.2024 16:05
Nadmierna prędkość i brak wyobraźni kierującego. Sekundy wcześniej uniknąłem czołówki z nim

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama