Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Tragiczny wypadek na S19. Kierowca forda zginął na miejscu

Podziel się
Oceń

W piątek (24.05.) około godziny 2:00 na drodze ekspresowej S19 w miejscowości Domostawa (pow. niżański) doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia dostawczego peugeota z osobowym fordem, kierujący osobówką, 55-letni mężczyzna zginął na miejscu. 27-letni kierowca peugeota trafił do szpitala.
Tragiczny wypadek na S19. Kierowca forda zginął na miejscu
Miejsce wypadku.

Źródło: KPP Nisko

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dostawczy peugeot zderzył się z jadącym w tym samym kierunku fordem.

 Siła uderzenia była tak duża, że ford został całkowicie zniszczony. Kierujący fordem 55-letni mężczyzna zginął na miejscu. 27-letni kierowca peugeota został ranny i trafił do szpitala.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Na miejsce wypadku wezwano służby ratunkowe, w tym straż pożarną, policję i pogotowie ratunkowe. Funkcjonariusze niżańskiej komendy wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. 

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku bada policja.

To kolejny tragiczny wypadek na polskich drogach. Apelujemy do kierowców o ostrożność i rozwagę na trasach. Pamiętajmy, że każdy pojazd to potencjalne zagrożenie. Przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego i dostosujmy prędkość do warunków panujących na drodze.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama