Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Śmierć 4-letniego chłopca w Humniskach. Jest śledztwo

Podziel się
Oceń

Prokuratura Rejonowa w Brzozowie wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 4-letniego chłopca z Humnisk.
Śmierć 4-letniego chłopca w Humniskach. Jest śledztwo
Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec LPR z Sanoka.

Źródło: archiwum Halo Rzeszów

W sobotę, 25 maja 2024 r., w godzinach popołudniowych, w Humniskach w województwie podkarpackim doszło do tragicznego zdarzenia. Na prywatnej, ogrodzonej posesji, podczas prac przydomowych, śmierć poniósł 4-letni chłopiec. Pomimo podjętej reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować.

Prokuratura prowadzi śledztwo

Dokładne okoliczności zdarzenia ustala Prokuratura Rejonowa w Brzozowie. Wiadomo, że do wypadku doszło przed godziną 18:00. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczono ślady.

Z ustaleń śledczych wynika, że wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Na chwilę obecną nie ujawniono więcej szczegółów dotyczących przyczyn śmierci dziecka. 

Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok 4-letniego chłopca. Badania mają pomóc w ustaleniu dokładnej przyczyny śmierci dziecka.

Prokuratura Rejonowa w Brzozowie wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka (art. 155 kk). Wiadomo, że postępowanie prowadzone jest w sprawie, nikomu nie postawiono zarzutów. 

Sprawa jest w toku, a śledczy zbierają dowody i przesłuchują świadków. Będą dążyć do ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności tragicznego zdarzenia.

Przypominamy o bezpieczeństwie dzieci

Nieszczęśliwe wypadki z udziałem dzieci zdarzają się niestety zbyt często. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas prac w domu i w ogrodzie.

Pamiętajmy:

  • Zapewnijmy dzieciom bezpieczną przestrzeń do zabawy.
  • Nie pozostawiajmy dzieci bez nadzoru.
  • Uczmy dzieci zasad bezpieczeństwa.
  • Zabezpieczmy niebezpieczne narzędzia i substancje.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama