Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Śmierć 4-letniego chłopca w Humniskach. Jest śledztwo

Podziel się
Oceń

Prokuratura Rejonowa w Brzozowie wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 4-letniego chłopca z Humnisk.
Śmierć 4-letniego chłopca w Humniskach. Jest śledztwo
Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec LPR z Sanoka.

Źródło: archiwum Halo Rzeszów

W sobotę, 25 maja 2024 r., w godzinach popołudniowych, w Humniskach w województwie podkarpackim doszło do tragicznego zdarzenia. Na prywatnej, ogrodzonej posesji, podczas prac przydomowych, śmierć poniósł 4-letni chłopiec. Pomimo podjętej reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować.

Prokuratura prowadzi śledztwo

Dokładne okoliczności zdarzenia ustala Prokuratura Rejonowa w Brzozowie. Wiadomo, że do wypadku doszło przed godziną 18:00. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczono ślady.

Z ustaleń śledczych wynika, że wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Na chwilę obecną nie ujawniono więcej szczegółów dotyczących przyczyn śmierci dziecka. 

Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok 4-letniego chłopca. Badania mają pomóc w ustaleniu dokładnej przyczyny śmierci dziecka.

Prokuratura Rejonowa w Brzozowie wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka (art. 155 kk). Wiadomo, że postępowanie prowadzone jest w sprawie, nikomu nie postawiono zarzutów. 

Sprawa jest w toku, a śledczy zbierają dowody i przesłuchują świadków. Będą dążyć do ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności tragicznego zdarzenia.

Przypominamy o bezpieczeństwie dzieci

Nieszczęśliwe wypadki z udziałem dzieci zdarzają się niestety zbyt często. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas prac w domu i w ogrodzie.

Pamiętajmy:

  • Zapewnijmy dzieciom bezpieczną przestrzeń do zabawy.
  • Nie pozostawiajmy dzieci bez nadzoru.
  • Uczmy dzieci zasad bezpieczeństwa.
  • Zabezpieczmy niebezpieczne narzędzia i substancje.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama