Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

I Piknik Rzeszowskich NGO już wkrótce!

Podziel się
Oceń

I Piknik NGO to doskonała okazja dla organizacji pozarządowych do zaprezentowania się lokalnej społeczności. W trakcie Pikniku organizacje będą miały możliwość bezpłatnego wystawienia indywidualnego stoiska, przygotowania animacji oraz prowadzenia warsztatów. Każda organizacja może aktywnie zaangażować się w tworzenie atrakcji dla zwiedzających. Dołącz do nas i pokaż, jak wiele Twoja organizacja robi dla lokalnej społeczności!
I Piknik Rzeszowskich NGO już wkrótce!

Spółdzielnia Socjalna Polifonia Project oraz grupa 'NGO  Rzeszów - Aktywni Razem' zapraszają organizacje pozarządowe z Rzeszowa do udziału w I Pikniku NGO. Wydarzenie odbędzie się 6 lipca 2024 roku w Parku Kultury i Wypoczynku Bulwary w godzinach 14:00 - 22:00 (stoiska aktywne do godziny 19:00), a następnie wspólna zabawa na koncertach rzeszowskich zespołów: Kraina Przyjemności oraz gwiazdy wieczoru, zespołu ZIEMBUL!

"I Piknik dla Społeczności: Rzeszowskie NGO w Akcji" to wydarzenie mające na celu integrację mieszkańców Rzeszowa i promocję działalności organizacji pozarządowych w Rzeszowie. Organizowany wspólnie z aktywnymi organizacjami NGO, piknik oferuje liczne atrakcje, w tym warsztaty, pokazy, stoiska informacyjne oraz zabawy dla dzieci. Celem jest wspieranie aktywności obywatelskiej i wolontariatu, a także edukacja na temat możliwości zaangażowania się w działania społeczne. Wydarzenie stanowi również okazję do nawiązywania kontaktów i współpracy między różnymi organizacjami. Organizatorzy kładą duży nacisk na integrację i budowanie wspólnoty poprzez wspólne działania i inicjatywy.

Wydarzenie jest idealną okazją, by pokazać, jak wiele organizacji każdego dnia działa w imieniu społeczności lokalnej oraz ile osób stoi za zmianami, które mają wpływ na naszą codzienność.

ZGŁOSZENIA:
Wypełnij poniższy formularz i prześlij zgłoszenie na maila: [email protected]
https://static2.halorzeszow.pl/data/wysiwig/Formularz%20Zg%C5%82oszeniowy%20I%20Piknik%20NGO%20Rzesz%C3%B3w.docx
Rekrutacja potrwa do 30. czerwca br.
Uwaga – przewidziano limit miejsc dla organizacji.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama