Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Tragedia na drodze krajowej 73! Jedna osoba nie żyje, 3 ranne!

Podziel się
Oceń

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w zderzeniu samochodu osobowego i ciężarowego w miejscowości Bukowa na drodze krajowej 73.
Tragedia na drodze krajowej 73! Jedna osoba nie żyje, 3 ranne!

Źródło: archiwum

Do wypadku doszło ok. godz. 9:30. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie droga krajowa 73 relacji Brzostek-Jasło jest zablokowana. 

Do wypadku doszło na remontowanym odcinku drogi, gdzie obowiązuje zwężenie, a ruchem kieruje tymczasowa sygnalizacja świetlna. - Najprawdopodobniej jeden z kierowców wjechał na zwężoną drogę na czerwonym świetle - wyjaśnia podkom. Jacek Bator z dębickiej policji. Jak dodaje, doszło do czołowego zderzenia ciężarówki i osobowego opla. 

Samochodem osobowym podróżowały cztery osoby. - 61-letni kierowca niestety zginął na miejscu. Trzy pozostałe osoby trafiły do szpitali w Jaśle i Dębicy - relacjonuje podkom. Bator. Kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratura zabezpieczają ślady i prowadzą oględziny. 

Policja wyznaczyła objazdy dla samochodów osobowych drogami lokalnymi, natomiast samochody ciężarowe oczekują na odblokowanie drogi. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 13.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Dominikg 04.06.2024 16:14
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama