Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Dramatyczny wypadek w Markowej na drodze wojewódzkiej 881. Trzy osoby ranne! [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Łańcuccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek przed godz. 15 w Markowej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych ranne zostały trzy osoby.
Dramatyczny wypadek w Markowej na drodze wojewódzkiej 881. Trzy osoby ranne! [ZDJĘCIA]
Więcej zdjęć z miejsca wypadku w galerii. Link w treści artykułu.

Autor: KP PSP Łańcut

Do zdarzenia doszło ok. godz. 14:40. Jak przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie, na miejsce zadysponowano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Łańcuta oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Markowej. 

- Działania polegały na wykonaniu dostępu przy pomocy narzędzi hydraulicznych do kierującej peugeotem oraz kierującego kia - informują strażacy.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU:

- Wstępne ustalenia wskazują, że kierująca peugeotem, podczas manewru wyprzedzania, doprowadziła do czołowego zdarzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem kia - wyjaśnia podkom. Wojciech Gruca, rzecznik policji w Łańcucie. 

W wypadku ranne zostały trzy osoby: kierowca i pasażer z kia oraz kierująca peugeotem. 

Droga wojewódzka 881 w Markowej jest zablokowana, a utrudnienia potrwają do trzech godzin. Policja kieruje na objazdy drogami lokalnymi. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama