Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje jedna osoba

Podziel się
Oceń

Dzisiaj rano, około godziny 7, na drodze krajowej nr 94 w Radymnie doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zginęła jedna osoba, a druga została ranna.
Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje jedna osoba
Miejsce wypadku.

Źródło: KPP Jarosław

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Suzuki, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej Seatem Leon. W wyniku tego doszło do czołowego zderzenia.

Mimo natychmiastowej reanimacji, życia kierującej Suzuki nie udało się uratować. Druga kierująca została przewieziona do szpitala. Badania wykazały, że była trzeźwa.

fot. KPP Jarosław

Droga krajowa nr 94 jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy dla samochodów osobowych. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 11:00.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 14.06.2024 15:01
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama