Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Wieczorny wypadek w Rzeszowie. W zderzeniu bmw i renault ranne zostały 2 osoby [WIDEO]

Podziel się
Oceń

Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę (15.06. wieczorem na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia, Lubelska i Maczka.
Wieczorny wypadek w Rzeszowie. W zderzeniu bmw i renault ranne zostały 2 osoby [WIDEO]
Miejsce wypadku.

Do wypadku doszło około godziny 20. Jak relacjonuje podkom. Magdalena Żuk, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie w wypadku ranne zostały dwie osoby.

Jakie są wstępne przyczyny tego wypadku? - 41-letni kierujący bmw, mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, jadać od al. Wyzwolenia w kierunku ul. gen. Maczka, na skrzyżowaniu z ulicą Lubelską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu renault, kierowanego przez 50-letniego z powiatu rzeszowskiego - mówi podkom. Żuk. 

Policjantka przekazała w poniedziałek rano, że do szpitala przewieziono kierującego renault oraz jego 51-letnią pasażerkę. 

Wiadomo też, że obaj kierowcy byli trzeźwi. 

Dokładne okoliczności tego wypadku są ustalane. Wiadomo, że w chwili zderzenia na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. 

ZOBACZ WIDEO Z MIEJSCA WYPADKU:


Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 17.06.2024 14:43
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama