Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Pijany 54-latek uciekał przed policją po Dynowie

Podziel się
Oceń

W sobotę wieczorem, dynowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy srebrnej mazdy, który pojawił się na dynowskim Rynku. Patrol natychmiast ruszył na miejsce, aby sprawdzić informację.
Pijany 54-latek uciekał przed policją po Dynowie

Źródło: KMP Rzeszów

Już podczas dojazdu mundurowi zauważyli opisany pojazd. W środku siedział mężczyzna, do którego natychmiast dali sygnał do zatrzymania. Niestety, kierowca zignorował go i odjechał z miejsca. Policjanci ruszyli w pościg za mazdą, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Ucieczka trwała przez Dynów aż do Łubna, gdzie mazda wjechała na prywatną posesję.

Jeden z policjantów podbiegł do samochodu i wyjął kluczyki ze stacyjki. Od razu wyczuł od mężczyzny alkohol, co mogło być powodem jego ucieczki i braku reakcji na polecenia do zatrzymania.

Badanie alkomatem wykazało, że 54-letni mieszkaniec Dynowa miał w organizmie 1,3 promila alkoholu. Dodatkowo, podczas interwencji mężczyzna kilkukrotnie wprowadzał policjantów w błąd co do swojej tożsamości.

Za popełnione przestępstwa, tj. kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli drogowej, mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz poniesie surowe konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Dynowianin 18.06.2024 13:30
Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama