Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Utrudnienia na autostradzie A4. Pod Rzeszowem bus najechał na pojazd służby drogowej

Podziel się
Oceń

Nawet kilka godzin może potrwać usuwanie skutków groźnie wyglądającego zdarzenia na autostradzie A4, na drodze w kierunku Krakowa.
Utrudnienia na autostradzie A4. Pod Rzeszowem bus najechał na pojazd służby drogowej

Pod Rzeszowem, w Nowej Wsi, na 579 kilometrze w kierunku Krakowa, pomiędzy Węzłem Rzeszów Wschód i Węzłem Rzeszów Północ doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w pojazd służby drogowej, zabezpieczający prace remontowe, najechał bus. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. 

W związku z prowadzonymi działaniami służb ratowniczych zablokowany jest prawy pas ruchu wspomnianej drogi. 

Jak informuje GDDKiA, wstępne ustalenia wskazują, że na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. 

Utrudnienia mogą potrwać do trzech godzin. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama