Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Rzeszów. Nowe zasady parkowania pod Plazą i E.leclerc

Podziel się
Oceń

System parkomatów i dozoru parkingów to nowość, która ma zapewnić klientom bezproblemowy dostęp do miejsc parkingowych w CH Plaza Rzeszów. Dzięki rozwiązaniom – wykorzystującym m.in. urządzenia mobilne – na parkingach przy rzeszowskiej Plazie będzie więcej dostępnych miejsc, a to usprawni i ułatwi zakupy i odwiedziny w punktach usługowych. System parkingowy zostanie zamontowany w okresie wakacyjnym. Podobne rozwiązanie wprowadził już sąsiadujący z Plazą hipermarket E.leclerc.
Rzeszów. Nowe zasady parkowania pod Plazą i E.leclerc

Źródło: mat. prasowe

Dzięki temu rozwiązaniu na parkingach przy rzeszowskiej Plazie będzie więcej dostępnych miejsc, a zakupy i wizyty w punktach usługowych staną się łatwiejsze i szybsze. System parkingowy zostanie uruchomiony w okresie wakacyjnym. Podobne rozwiązanie funkcjonuje już z powodzeniem w sąsiadującym z Plazą hipermarkecie E.Leclerc.

Dlaczego zmiany?

- W odpowiedzi na liczne sugestie i potrzeby klientów, postanowiliśmy rozwiązać problem zajmowania miejsc parkingowych przez osoby niekoniecznie robiące zakupy w Centrum Handlowym - wyjaśnia Katarzyna Szewerniak – Pawlak z Plazy Rzeszów. 

Mający funkcjonować od lipca system parkingowy ma na celu zapewnienie większej dostępności miejsc dla klientów, ograniczając jednocześnie możliwość parkowania osobom załatwiającym sprawy w okolicznych urzędach i firmach.

Jak działa nowy system?

Parking w CH Plaza Rzeszów obsługiwać będzie system firmy Apcoa. Opiera się on zarówno na tradycyjnych parkomatach, jak i obsłudze za pomocą nowoczesnej aplikacji na urządzenia mobilnej. Dla klientów dostępne będzie co najmniej 8 parkometrów zlokalizowanych przy wszystkich wejściach do rzeszowskiej Plazy oraz na parkingu wielopoziomowym. Co bardzo ważne klienci nie będą musieli zostawiać biletu za szybą. Wystarczy, że zarejestrują swój pojazd w parkomacie lub korzystając z aplikacji APCOA FLOW dla systemu Android i iOS.

Korzystanie z parkingu w CH Plaza Rzeszów będzie bezpłatne przez pierwsze 3 godziny. Za każdą kolejną rozpoczętą godzinę będzie trzeba zapłacić 5 zł. Bezpłatne parkowanie dostępne będzie dwa razy dziennie. Dodatkowo w ofercie będzie możliwość zapłacenia za całą dobę lub miesiąc parkowania. Ważną informacją jest także to, że dla pracowników rzeszowskiej Plazy przewidziano specjalne abonamenty.

Z początkiem br. na identyczne rozwiązanie zdecydowali się zarządcy Galerii Nowy Świat na ulicy Krakowskiej

Opłaty za parkowanie:

  • Pierwsze 3 godziny - bezpłatnie
  • Każda kolejna rozpoczęta godzina - 5 zł
  • Możliwość wykupienia pakietu na całą dobę lub miesiąc parkowania
  • Dla pracowników CH Plaza Rzeszów przewidziane są specjalne abonamenty.

Szczegółowy regulamin, cennik oraz zasady parkowania dostępne są na tablicach informacyjnych w CH Plaza Rzeszów, na stronie internetowej https://www.plazarzeszow.pl/ oraz na profilu Facebook https://www.facebook.com/PlazaRzeszow/?locale=pl_PL.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama