Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Pijany i bez prawa jazdy jechał do szpitala odebrać znajomego

Podziel się
Oceń

W poniedziałkowy wieczór (17.06.) patrol ruchu drogowego w Zaczerniu zatrzymał do kontroli citroena, którego kierowca jechał w sposób wzbudzający podejrzenia. Okazało się, że za kierownicą siedział 36-letni mężczyzna, który był pod silnym wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 3 promile alkoholu!
Pijany i bez prawa jazdy jechał do szpitala odebrać znajomego

Źródło: KMP Rzeszów

Co więcej, policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Obok niego na fotelu pasażera siedziała 59-letnia kobieta, właścicielka citroena. Ona również była nietrzeźwa - badanie alkomatem wykazało u niej blisko 2 promile alkoholu.

Podczas rozmowy z policjantami oboje przyznał, że w takim stanie jechali do szpitala, aby odebrać swojego krewnego. Z uwagi na stwarzane przez nich zagrożenie dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego, zarówno kierowca, jak i pasażerka zostali zatrzymani i przewiezieni do izby wytrzeźwień. Citroen został odholowany na policyjny parking.

W najbliższym czasie 36-latek odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna. Kobieta natomiast usłyszy zarzut udostępnienia pojazdu osobie nietrzeźwej i nieposiadającej uprawnień do kierowania.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama