Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Pięć osób rannych w wypadku na zjeździe z A4 w kierunku Łańcuta [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

W czwartek (20.06. po godzinie 15 doszło do wypadku na zjeździe z autostrady A4 w kierunku Łańcuta. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, w których podróżowało łącznie 6 osób. W wyniku zdarzenia 5 osób zostało rannych i trafiło do szpitala.
Pięć osób rannych w wypadku na zjeździe z A4 w kierunku Łańcuta [ZDJĘCIA]

Źródło: KP PSP Łańcut

Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano 2 zastępy z JRG Łańcut oraz jeden zastęp z OSP Krzemienica, łącznie 13 strażaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU:

Po przybyciu na miejsce ratownicy zabezpieczyli teren zdarzenia, udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy medycznej i przekazali ich zespołom Ratownictwa Medycznego.

Rannych przetransportowano do szpitala na szczegółowe badania. W działaniach ratowniczych oprócz strażaków udział brały również 5 zespołów pogotowia ratunkowego oraz 3 patrole policji.

Dokładna przyczyna wypadku jest wciąż badana przez policję.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Dominikg 21.06.2024 18:54
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama