Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Tragiczny wypadek w Borku Starym. Nie żyje motocyklista

Podziel się
Oceń

Wczoraj po południu, w Borku Starym pod Rzeszowem, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Na drodze wojewódzkiej nr 878 zderzył się samochód osobowy marki Skoda z motocyklem marki Yamaha. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 52-letni kierowca motocykla.
Tragiczny wypadek w Borku Starym. Nie żyje motocyklista

Źródło: archiwum

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 15:00. Z ustaleń policji wynika, że 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, kierujący motocyklem Yamaha, wykonywał manewr wyprzedzania dwóch pojazdów. W pewnym momencie zderzył się z jadącą w kierunku przeciwnym Skodą, która skręcała w lewo na drogę gruntową.

Siła uderzenia była tak duża, że kierujący motocyklem nie miał szans na przeżycie. Zmarł na miejscu zdarzenia. Kierujący Skodą, 41-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pracowało kilka zastępów straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego. Droga wojewódzka nr 878 była zablokowana przez kilka godzin.

Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku. Biorą pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze, w tym m.in. niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, nieprawidłowe wykonanie manewru wyprzedzania oraz nieuwagę kierowców.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama