Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Wypadek motocyklisty w Górnie. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Podziel się
Oceń

Blisko godzinę trwała akcja ratunkowa 62-letniego motocyklisty, który ucierpiał w wypadku drogowym w Górnie, w powiecie rzeszowskim. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Wypadek motocyklisty w Górnie. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR
Miejsce wypadku.

Źródło: Czytelnik Jacek

Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 10:20. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motocyklem Suzuki, 62-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadać drogą wojewódzką 878 od Górna w kierunku Kamienia, dojeżdżając do ronda, stracił panowanie nad motorem, najechał na wysepkę rozdzielającą pasy ruchu i uderzył w znak drogowy - relacjonuje asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Na miejsce wypadku zadysponowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. 

Szybko okazało się jednak, że obrażenia mężczyzny są poważne. Konieczne było szybkie przetransportowanie poszkodowanego do szpitala. Do pomocy wezwano zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. 

62-letni motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Rzeszowie. 

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Droga 878 pomiędzy Górnem a Kamieniem jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać do około 14. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama