Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Wypadek w Jabłonicy Ruskiej. Pięciu rannych, jedna w stanie ciężkim

Podziel się
Oceń

Wczoraj (2.07.) w Jabłonicy Ruskiej doszło do wypadku, w którym ucierpiało pięciu mężczyzn. Jeden z nich jest w stanie ciężkim. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący oplem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w wystający pień drzewa, a następnie dachował.
Wypadek w Jabłonicy Ruskiej. Pięciu rannych, jedna w stanie ciężkim
Miejsce wypadku.

Źródło: KPP Brzozów

Do zdarzenia doszło około godziny 14:10 na łuku drogi w miejscowości Jabłonka Ruska. Kierujący oplem 64-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w pień drzewa i dachował. 

W wyniku wypadku poważne obrażenia odniósł kierowca i troje pasażerów. Zostali oni przewiezieni do szpitali. Najciężej ranny pasażer został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie, jego stan jest nadal określany jako ciężki. Pozostałym rannym osobom na miejscu udzieliła pomocy załoga ratownictwa medycznego.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci z brzozowskiej komendy. Przeprowadzili oni oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu. Dokładne przyczyny wypadku są w trakcie ustaleń.

fot. KPP Brzozów

Napisz komentarz
Komentarze
Dominikg 03.07.2024 13:13
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama