Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

W Rudnej Małej utonęło dwóch mężczyzn!

Podziel się
Oceń

W piątek, 5 lipca, przed godziną 15:30 doszło do olbrzymiej tragedii w Rudnej Małej (gmina Głogów Małopolski). W zbiorniku wodnym utonęły dwie osoby.
W Rudnej Małej utonęło dwóch mężczyzn!

Źródło: archiwum Halo Rzeszów

Do dramatu doszło na terenie ośrodka wypoczynkowego "Słoneczny Brzeg". 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że obaj mężczyźni przebywali w okolicy zbiornika. Jeden z nich wszedł do wody, a za nim drugi. Niestety, obaj zniknęli pod powierzchnią wody - poinformowała naszą redakcję podkomisarz Magdalena Żuk, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Jak dodała policjantka, na pomoc obu mężczyznom rzucili się świadkowie, lecz bardzo mętna woda powodowała obawy o ich bezpieczeństwo. 

- Ciała ofiar zostały wyłowione przez strażaków. Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości zmarłych. O zdarzeniu został poinformowany dyżurny prokurator z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, który niebawem uda się na miejsce tragedii - przekazała podkomisarz Żuk.

Wstępnie wiadomo, że mężczyźni mieszkali w Rzeszowie i mieli 37 i 42 lata. 

W akcji ratunkowej brało udział pięć zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej, łącznie około 20 strażaków. 

Przypomnijmy, że przed rokiem w tym samym zbiorniku utonął 15-letni chłopak. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama