Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Dramat w Rudnej Małej pod Rzeszowem! Utonął 15-latek [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Niestety nie udało się uratować życia 15-latka, który w niedzielę (13.08.) zaginął pod wodą, na terenie prywatnego kąpieliska w Rudnej Małej pod Rzeszowem.
Dramat w Rudnej Małej pod Rzeszowem! Utonął 15-latek [ZDJĘCIA]

Źródło: fot. Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Po godz. 15 do służb ratunkowych dotarła informacja, że na terenie kąpieliska Słoneczny Brzeg w Rudnej Małej (gm. Głogów Młp.) pod wodą może znajdować się 15-letni chłopiec. Wiadomo, że o pomoc w poszukiwaniach chłopca poprosili jego rodzice. Oni sami też wypoczywali nad kąpieliskiem. - Chłopiec miał od nich się oddalić z kolegą. To ten rówieśnik prawdopodobnie zawiadomił rodziców nastolatka, że jego kolega mógł utonąć w zbiorniku - mówi przekazywał naszej redakcji kom. Piotr Wojtunik, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

Na miejsce natychmiast skierowano strażaków z łodziami, zadysponowano też Specjalistyczną Grupa Poszukiwawcza Ratownictwa Wodnego Państwowej Straży Pożarnej z Tarnobrzega. Około godz. 17:00 na dnie zbiornika natrafiano na ciało chłopca. Pierwszej pomocy poprzez resuscytację krążeniowo-oddechową udzielali mu strażacy. Następnie akcję ratunkową przejęli ratownicy specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego. 

NAGRANIE WIDEO:

Niestety po kilkudziesięciu minutach wytężonych czynności medycznych życia nastolatka nie udało się uratować. 

ZDJĘCIA Z AKCJI POSZUKIWAWCZEJ W WODZIE:

Na terenie kąpieliska obowiązuje strefa strzeżona przez ratowników, oznaczona żółtymi bojami. W zdecydowanie większej części zbiornika obowiązuje zakaz kąpieli. Czy chłopiec mógł wypłynąć poza teren strzeżony przez ratowników wodnych? To wyjaśni policyjne śledztwo. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Tato chłopca który stracił życie 20.08.2023 23:32
Po pierwsze nie z kolegą a kuzynem po drugie nie rodzice ponieważ ojciec znajdował się za granica po trzecie macie ostrzeżenia żeby nie skakać ponieważ głębokość to tylko 1.80 on miał prawie 1.80 wzrostu wprowadziliście bezsumienne bandziory w błąd chłopaka i stracił życie a ratownicy /ochroniarze od siedmiu boleści poza bojami nie maja obowiązku chronić czy ratować przecież to nie ich teren to pilnować żeby nikt poza boje nie mógł wypłynąć nie wspominając o opiekunach prawnych dorosłych z którymi przyjechał gdzie oni byli

xxx 14.08.2023 21:47
Albo ratownik kiepski albo właściciele odstawili fuszerę z bezpieczeństwem na tym kąpielisku.

Jahwiw 15.08.2023 15:54
Gowniarz poszedl plywac pewnie tam gdzie nie powinien i sie utopił. Tyle.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama