Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Dramat w Rudnej Małej pod Rzeszowem! Utonął 15-latek [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Niestety nie udało się uratować życia 15-latka, który w niedzielę (13.08.) zaginął pod wodą, na terenie prywatnego kąpieliska w Rudnej Małej pod Rzeszowem.
Dramat w Rudnej Małej pod Rzeszowem! Utonął 15-latek [ZDJĘCIA]

Źródło: fot. Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Po godz. 15 do służb ratunkowych dotarła informacja, że na terenie kąpieliska Słoneczny Brzeg w Rudnej Małej (gm. Głogów Młp.) pod wodą może znajdować się 15-letni chłopiec. Wiadomo, że o pomoc w poszukiwaniach chłopca poprosili jego rodzice. Oni sami też wypoczywali nad kąpieliskiem. - Chłopiec miał od nich się oddalić z kolegą. To ten rówieśnik prawdopodobnie zawiadomił rodziców nastolatka, że jego kolega mógł utonąć w zbiorniku - mówi przekazywał naszej redakcji kom. Piotr Wojtunik, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

Na miejsce natychmiast skierowano strażaków z łodziami, zadysponowano też Specjalistyczną Grupa Poszukiwawcza Ratownictwa Wodnego Państwowej Straży Pożarnej z Tarnobrzega. Około godz. 17:00 na dnie zbiornika natrafiano na ciało chłopca. Pierwszej pomocy poprzez resuscytację krążeniowo-oddechową udzielali mu strażacy. Następnie akcję ratunkową przejęli ratownicy specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego. 

NAGRANIE WIDEO:

Niestety po kilkudziesięciu minutach wytężonych czynności medycznych życia nastolatka nie udało się uratować. 

ZDJĘCIA Z AKCJI POSZUKIWAWCZEJ W WODZIE:

Na terenie kąpieliska obowiązuje strefa strzeżona przez ratowników, oznaczona żółtymi bojami. W zdecydowanie większej części zbiornika obowiązuje zakaz kąpieli. Czy chłopiec mógł wypłynąć poza teren strzeżony przez ratowników wodnych? To wyjaśni policyjne śledztwo. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Tato chłopca który stracił życie 20.08.2023 23:32
Po pierwsze nie z kolegą a kuzynem po drugie nie rodzice ponieważ ojciec znajdował się za granica po trzecie macie ostrzeżenia żeby nie skakać ponieważ głębokość to tylko 1.80 on miał prawie 1.80 wzrostu wprowadziliście bezsumienne bandziory w błąd chłopaka i stracił życie a ratownicy /ochroniarze od siedmiu boleści poza bojami nie maja obowiązku chronić czy ratować przecież to nie ich teren to pilnować żeby nikt poza boje nie mógł wypłynąć nie wspominając o opiekunach prawnych dorosłych z którymi przyjechał gdzie oni byli

xxx 14.08.2023 21:47
Albo ratownik kiepski albo właściciele odstawili fuszerę z bezpieczeństwem na tym kąpielisku.

Jahwiw 15.08.2023 15:54
Gowniarz poszedl plywac pewnie tam gdzie nie powinien i sie utopił. Tyle.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama