Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Pierwszy Piknik dla Społeczności Rzeszowa już się rozpoczął!

Podziel się
Oceń

Dziś, 6 lipca 2024 roku, w Parku Kultury i Wypoczynku Bulwary w Rzeszowie rozpoczął się I Piknik dla Społeczności: Rzeszowskie NGO w Akcji. To wyjątkowe wydarzenie, mające na celu integrację mieszkańców miasta oraz promocję działalności rzeszowskich organizacji pozarządowych, wystartowało o godzinie 14:00 i potrwa do wieczora.
Pierwszy Piknik dla Społeczności Rzeszowa już się rozpoczął!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Pikniku NGO. To coroczne spotkanie organizacji pozarządowych promuje działania społeczne, integrację oraz zapewnia mnóstwo dobrej zabawy. Tegoroczna edycja obfituje w różnorodne warsztaty, konkursy i występy artystyczne, które na pewno przypadną do gustu każdemu uczestnikowi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

W programie pikniku przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Majsterkowicze mogą sprawdzić swoje zdolności manualne w specjalnym kąciku, tworząc coś wyjątkowego. Miłośnicy roślin mają okazję skorzystać z ,,eko-porad'' dotyczących ziół i ich zastosowania w codziennym życiu. Dla osób kreatywnych przygotowano warsztaty plastyczne, muzyczne oraz szycia na maszynie. Aktywni fizycznie mogą wziąć udział w warsztatach sportowych, a zainteresowani ekologią mogą posłuchać specjalistów mówiących o ochronie środowiska i zrównoważonym rozwoju.

Co dla najmłodszych?

Najmłodsi uczestnicy pikniku na pewno nie będą się nudzić. Organizatorzy przygotowali dla nich liczne atrakcje, takie jak dmuchańce, malowanie twarzy, konkursy, gry i zabawy. Dzieci mogą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, jednocześnie bawiąc się i ucząc.

Nie zabraknie także strefy kulinarnej, pełnej pysznych potraw i napojów. Od zdrowych przekąsek po smakowite dania główne – każdy znajdzie coś dla siebie. To doskonała okazja, by spróbować nowych smaków i spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi.

Występy artystyczne

Podczas Pikniku NGO odbędą się liczne występy artystyczne na scenie i poza nią. W programie są pokazy taneczne, muzyczne oraz konkursy. Uczestnicy będą mieli okazję podziwiać talenty mieszkańców oraz gości specjalnych, którzy zapewnią niezapomniane widowisko. Dzięki różnorodnym prezentacjom każdy znajdzie coś dla siebie.

Na zakończenie dnia, o zmierzchu, odbędą się koncerty. To doskonała okazja, aby posłuchać dobrej muzyki na żywo i zakończyć dzień w rytmach ulubionych piosenek. Wystąpią Ukuleliska, Kraina Przyjemności oraz gwiazda wieczoru - ZIEMBUL! Występy artystów na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń i sprawią, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Zapraszamy na piknik

Piknik NGO to doskonała okazja do integracji, poznania działalności lokalnych organizacji pozarządowych oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Kiedy: Dziś, 6 lipca 2024 roku
Gdzie: Park Kultury i Wypoczynku Bulwary w Rzeszowie
Godziny: 14:00 - 22:00 (stoiska aktywne do godziny 19:00)

Projekt jest współfinansowany z Urzędu Miasta Rzeszowa. Do zobaczenia na Pikniku!


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama